Malta- Huli Court Holiday Apartments Hotel- jak oceniacie?

  • Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Znalazłam taką wycieczkę i wszystko mi się w niej podoba!

    [usunięto_link]

    Wiecie o co mi chodzi? Normalnie zero minusów- piekny hotel, mała kasa, no i moja wymarzona MALTA oczywiżcie;)

    Chciałam Was zapytać czy któraż z Was była może w tym hotelu? Jak oceniacie tego lasta?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    izaczek- a czemu tak uważasz? Nie można się tak nastawiać (chyba że masz przeciwwskazania zdrowotne)

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    nie wierzę, że zero minusów…

    EDIT:kowal2

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie wchodziłem na link ,ale zawsze warto sprawdzić ile ma gwiazdek i jaka skala jest w danym państwie ,bo zdarza się pisać ,że jest 5 w skali trochę wyższej. Warto też sprawdzić jeżli już jest basen ile jest przy nim miejsc leżakowych w stosunku do ilożci pokoi ,bo może się zdarzyć ,że będzie trzeba toczyć poranną wojnę by z niego skorzystać. Można zwrócić uwagę jak wygląda sprawa wyżywienia, odległożć od plaży jeżli takowa jest,bo nikt nie chce robić kilometrów do niej. Jest wiele kruczków więc dobrze się przyjrzyj umowie i jeżli coż Ci się nie spodoba możesz zaznaczyć, jest możliwożć wykreżlenia niektórych punktów.
    Pzdr.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    faranek22- no dla mnie zero, ja nie jestem bardzo wybredna na wakacjach, jeżdzę, zeby poznawać nowe miejsca a nie kisić się w luksusach. Jak mam w danym czasie więcej kasy na urlop to mogę jechać do lepszego hotelu.
    @Kowal wrote:

    Nie wchodziłem na link ,ale zawsze warto sprawdzić ile ma gwiazdek i jaka skala jest w danym państwie ,bo zdarza się pisać ,że jest 5 w skali trochę wyższej. Warto też sprawdzić jeżli już jest basen ile jest przy nim miejsc leżakowych w stosunku do ilożci pokoi ,bo może się zdarzyć ,że będzie trzeba toczyć poranną wojnę by z niego skorzystać. Można zwrócić uwagę jak wygląda sprawa wyżywienia, odległożć od plaży jeżli takowa jest,bo nikt nie chce robić kilometrów do niej. Jest wiele kruczków więc dobrze się przyjrzyj umowie i jeżli coż Ci się nie spodoba możesz zaznaczyć, jest możliwożć wykreżlenia niektórych punktów.
    Pzdr.

    O dzięki Kowal- nie wiedziałam, ze można wykreżlać jakież pkty z umowy. W Orbisie też tak jest?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Malta- Huli Court Holiday Apartments Hotel- jak oceniacie?"

Przewiń na górę