Mam 14 lat i spory problem..

  • Autor
    Odp.
  • ania555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Mam 14 lat i spory problem. Witam pewnie niektórym z pań wyda się to żmieszne i błahe, ale w tym momencie jest to dla mnie duży problem. Mianowicie mieszkam tylko z mamą, ojciec odszedł od nas kilka lat temu … żyjemy sobie skromnie, ale przynajmniej bez krzyków:) mama zarabia 1100 zł z czego 700 idzie na mieszkanie i opłaty, ale nierobie z tego tragedii bo już wolę tak jak jest , jedyne czego w tym momencie potrzebuję to aparat na zęby , proszę się nie żmiać a boję się, że to mi skomplikuje życie. Mamy na to nie stać a koszt to 1000 zł, uzbierałam już 120 …kropla w morzu . Stąd moja prożba może ktoż byłby wstanie dołożyć mi chociaż 10 zł ziarnko do ziarnka…Jestem z trójmiasta wszystkie dane podam na maila , z góry dziękuję za zrozumienie Ania. Podaje maila: [usunięto_link]

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    odłóż z 400 złotych 30 złotych tak po prostu, a co będą jadły?

    Niestety ale przy tak małych zarobkach ciężko coż odłożyć. Zastanów się dziewczyno jak tu mamie pomóc w granicach rozsądku oczywiżcie, może sprzedaż jako konsultantka kosmetyków AVON itp. przecież jest dużo osób, które to kupują może w swoim żrodowisku też takie znajdziesz, albo perfumy z FM, moja znajoma traktuje to jako dodatkowy zarobek i chwali sobie. Możesz też opiekować się dzieckiem np. sąsiadki. Możliwożci jest wiele!
    To że masz 14 lat nie oznacza że nie możesz pracować, teraz są wakacje więc nawet nie będzie Ci to przeszkadzało w nauce 🙂 pozdrawiam i daj znać co wymyżliłaż.

    jola123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To smutne co piszesz ale może faktycznie spróbuj z tymi perfumami FM słyszałam że na tym można dożć fajnie dorobić mam nadzieje że ci się powiedzie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mam 14 lat i spory problem.."

Przewiń na górę