mam doła z powodu mojego męża. nie rozumię go

  • Autor
    Odp.
  • monik26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    nie rozumie dlaczego mój facet potrafi sie bawić ze wszystkimi tylko nie ze mną.ile razy byżmy nie wyszli na impreze tyle razy impreza rozgrywa się przy barze.A jak idzie sam to okazuje sie ze potrafi tańczyć. i robić coż więcej niż tylko pić.Z drugiej strony kiedy ja już nie wytrzymuje i ide bawić się z innymi , to ON się obraża. I o co tu może chodzić.? może ktoż wie?

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Niestety, znam conajmniej kilku takich facetów. Nie mam pojęcia dlaczego tak postępują. Czasami wydają się być zazdrożni o swoje kobiety na zasadzie…psa ogrodnika… sam nie zje i drugiemu nie da…pilnuje jak jesteż w pobliżu, warczy jak gdzież idziesz sama, a jak grzecznie siedzisz z domu, to jakby…zerwał się ze smyczy… 🙂

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    czesto jest tak ze pewne osoby wola bawic sie z innymi… a najlepiej zeby partnera wogole nie bylo w poblizu… ale z czego to wynika.. ? maz ma Cie na codzien, niby chce odreagowac z innymi, „odpoczac” od Ciebie a z drugiej strony pilnuje – zazdrosny…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Kurde moj facet mnie za to olewa jak jestesmy na imprezie tzn w okol niego robi sie szum a ja zosaje zapomniana. Walcze z tym i wytknelam mu to juz pare razy no i troche jakby lepiej bylo. Moze ty tez pogadaj z mezem, moze on to robi nieswiadomie (moj mowi ze to nieswiadomie choc nie wiem czy mu wierzyc :/)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja nie lubie za bardzo bawic sie ze swoim facetm na imprezach wole kogoż innego… jakos takie to dziwne jest

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no mój za to jak chce to pójdzie sie ze mną bawić na parkiet.. ale powiem wam że kiedyż nie chciał ze mną chodzić na rynek.. ale jak mu kilka razy sama poszłam to już chodzi… i albo idę sie bawić z koleżankami albo z Nim.. oj pilnuje jak jakiż facet koło mnie sie bawi.. = zazdrożnik 🙂

    PS: Serrafina od 21 będę w twoich okolicach = saribinowo 🙂

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ojjj ja znam wielu facetow ktorzy nie potrafie/nie chca sie bawic ze swoimi kobietami ale kiedy one nie wytrzymują i zaczynaja sie bawic z kims innym obrazaja sie poprostu.

    moj facet srednio lubi tanczyc, jednak jest zazdrosny wiec tanczy ze mna i bawi sieze mna caly czas zeby nikt ni emial okazji . Ja wiem dobrze jak jest dlatego nie zmuszam go zebysmy chodzili ciagle na dyskoteki bo wiem ze on tego nie lubi z reszta mnie tez przesiafdywanie w mega zatloczonej dyskotece tak srednio odpowiada 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    moze on uważa,że skoro idzie z toba to powinien posiwecac czas tylko i wylacznie tobie, a przy tobie nie umie byc soba bawic sie na calego, widocznie cos mu nie odpowiada.

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    moze on uważa,że skoro idzie z toba to powinien posiwecac czas tylko i wylacznie tobie, a przy tobie nie umie byc soba bawic sie na calego, widocznie cos mu nie odpowiada.

    uwiesz mi ze razem bawimys ie swietnie, nie rozumiem skąd pomysl ze nie bawi si ena calego .. chodzilo mi o to ze jak idziemy gdzies z paczka znajomych to bawimy sie razem, nie mam nigdy sytuacji ze musze go wyciagac zza baru bo on nie chce sie bawic.. ochota do zabawy nie wynika z obowiazku tylko z checi.. uwierz miz e znam na tyle dobzre swojego faceta ze wiem ze przy mnie umie sie bawic „na calego”

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    malena a moze koleznka mowiła nie o Tobie tylko o Tej ktora ten temat załazyła?:PP

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Hmm, moze nie czuje sie przy Tobie wystarczajaco swobodnie? Moze go krytykujesz? Faceci nie robią wielu rzeczy, głównie z obawy ze sie nie sprawdza, ze nie będą w tym wystarczająco dobrzy. Moze po prostu boi sie Twojej oceny. Jesli imprezy sa czescia jakis Waszych nieporozumien, moze to tylko te problemy nasilac.

    A to, ze sie obraza, jak Ty idziesz tanczyc z kims innym.. no coz 🙂 Cala ta sytuacja jest malo przyjemna…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mam doła z powodu mojego męża. nie rozumię go"

Przewiń na górę