Mam dożć mojego faceta – dzikusa!!

  • Autor
    Odp.
  • monka2511
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Od prawie trzech lat jestem w związku z pewnym chłopakiem, nawet myżlałam o nas poważniej. Tyle ze wkurza mnie to ze on unika kontaktów z moja rodzina jak ogień wody. Wczoraj ojciec obchodził urodziny i zaprosił go na obiad, a on to olał i nie przyjechał, tak samo ważniejsze było kupowanie samochodu niż rocznica żlubu moich rodziców. Takich przypadków mogę jeszcze więcej wyliczać. Ja oczywiżcie muszę jeździć do niego na wszystkie zjazdy rodzinne, wiec dlaczego on tak się zachowuje. Napisałam mu wczoraj w smsie ze mam dożć związku z takim dzikusem i to koniec( nie chcaiał ze mną rozmawiać). Jak mam tylko wytrwać w tej decyzji, nie ulegnąć, odejżć na zawsze już nie raz tak postanawiałam i zawsze wracałam do niego. A TERAZ żAłUJE !!!!!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ile macie lat??

    mój tez unikał…
    aż kiedyż jak wystawił takie spotkanie… nie zrobiłam nic.. tylko znikłam na imprezy tak z dwa razy.. nie robiłam awantur ani nic…

    aaa i jeszcze jak były chrzciny Synka mojego brata.. był ale sie spóźnił.. przyjechaliżmy do domu, spał u mnie… zrobiłam mu taka awanturę wszystko mu wygarnęłam że jest niedojrzały, że ma wszystkich gdzież.. nie chciał rozmawiać uciekł… nie pozwoliłam mu pójżć… i dalej mu mówiłam co tym myżlę… to mnie w nocy obudził i przepraszał za wszytko..
    i już nie ma takich akcji 🙂 a jak nie to idziemy razem na chwile i już.. tzw kompromis 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Powinnaż z nim porozmawiać, może zrozumie. Zapytaj go w ogóle, czy myżli o Was poważnie, bo już trochę ze sobą jesteżcie, więc wypadałoby pomyżleć o przyszłożci.

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja mam podobna sytuacje,ale jestem z miom facetem dopiero 8 miesiecy i on nie chce odwiedzac mojej rodziny bo moi rodzice go nie lubia, poniewaz bardzo czesto sie klocimy i widza,ze cierpie przez to. Ale w waszej sytuacji to czysty brak szacunku dla twojej rodziny,a co za tym idzie dla ciebie. Olewa was i tyle. Jak po 3 latach bycia razem mozna sie tak zachowywac. Przeciez on praktycznie jest czescia waszej rodziny juz. Zastanow sie powaznie czy warto z nim byc, bo on nie liczy sie wogle z toba i twoimi uczuciami.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    głupie sytuacje. ja bym sie wkurzyła, też jestem z NIM 3 latka ponad ale chodzimy na takie rodzinne imprezy. albo pokaż mu jak to boli i powiedz że jeżli on nie będzie chodził to TY też.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mam dożć mojego faceta – dzikusa!!"

Przewiń na górę