• Autor
    Odp.
  • mniszkka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A mi sluzy:)

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Swego czasu miałam robiony i nie żałuje,ładni ei ciekawie sie prezentuje,wiec mogę żmiało polecić go każdej z Was:)

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja włażnie mam zamiar sobie zrobić hybrydy na paznokcjach, przy dziecku nie mam czasu zadbać o paznokcie, więc wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zrobiłam sobie 🙂 zobaczymy jak długo będą się trzymały..kosmetyczka powiedziała mi, że jak będe chciała je sama zdjąć to najlepiej je zmatowić pilniczkiem, nasączyć wacik w zmywaczu do paznokci, owinąć paznokieć i pozostawić na kilka minut i powinien ładnie zejżć, bez uszkodzenia płytki.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem warto ponieważ fajnie się prezentuje i efekt możemy uzyskać na bardzo długi czas. Podstawa to tylko wybór dobrego i profesjonalnego salonu kosmetycznego.

    ewela4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem bardzo warto, ponieważ długo się utrzymują.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    pewnie, ze warto! tylko trzeba miec odpowiedni sprzed i dobre lakiery. osobiscie uzywam tych z mistero milano poniewaz polecila mi je znajoma kosmetyczka, teraz rowniez mam je w swoim gabinecie.. klientki oczekuja pieknego wykonczenia a dzieki ich kolorom, bez problemu osiagam ten cel

    sapik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    miałam kiedyż i byłam bardzo zadowolona

    Oliwka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja uważam, że warto! Nie tylko dlatego, że to oszczędnożć czasu ale i pozwala paznokciom „odpocząć” pod hybrydą. No i przez 2 tyg mamy spokój a paznokcie przez caly czas slicznie się błyszczą i nic nie odpryskuje 🙂 Teraz jest duzy wybór hybryd,od klasycznych po matowe/brokatowe/wzorki.
    Tutaj jest calkiem spoko zajawka trendów na jesien/zimę
    [usunięto_link]

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Mi natomiast hybryda sie nie podoba ze wzgledu na odrost, jest moim zdaniem bardzo widoczny przy grubej wasrtwie koloru.. Uzywam zelowego zestawu prodigy gel duo o GR i jest idealny wlasnie pod wzgledem odrostu, bo pigmentacja jest tak dobra, ze dwie cienkie warstwy wystarcza i ten odrost nie rzuca sie tak w oczy. lakier utrzymuje sie kolo 7 dni, wiec to tez taki czas, gdy juz ten odrost sie robi nieestetyczny. Malowanie i zmywanie jest szybkie (zmywamy zwyklym zmywaczem 😉 )

    Paulina Krasny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    zdecydowanie warto 🙂 sama chodzę na hybrydy do Coco Time we Wrocławiu regularnie 🙂 lakier długo się trzyma, nie odpryskuje i cały czas ma super intensywny kolor

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Paulina Krasny, no hybryda jakby odpryskiwala to bym byla zdziwiona 😛 Generalnie sam sabieg jest fajny dla zabieganych kobietek. ja natomiast stawiam na klasyczne lakiery z dobrym topem dla wmocnienia efektu, bo dla mnie hybryda to strata kasy 🙂 Pozatym wsrod klasycznych lakierow mamy wieksze palety kolorow anizeli w hybrydzie. Ja teraz stawiam na letnie kolory, bardzo podobaja mi sie lakiery z glden rose, seria ice chi i ta piekna tafla lodu na paznokciu. Ostatnio kupilam piekny pastelowy odcien, wyglada jakbym miala kawalek lazurowego wybrzeza na dloniach <3

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Manicure hybrydowy warto?"

Przewiń na górę