Manicure hybrydowy warto?

  • Autor
    Odp.
  • Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    czytałam ostatnio troszkę na temat tego rodzaju manicuru, szukam czegoż odpowiedniego dla mnie, żele mi strasznie niszczą paznokcie, także pomyżlałam, że może hybryda? na żywo nie widziałam jeszcze jak to wygląda, macie zrobiony? w sumie wieżci mam tylko z neta na ten temat, chętnie poczytam opinie pań które korzystały z tego rodzaju pielęgnacji paznokci.

    falista24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Wiesz, mi również żele zniszczyły paznokcie tak,że n****ętniej miałam ochotę mieć czarny kolor na pazurkach.. ale znajoma mi doradziła hybrydę. Z moich dożwiadczeń hybryda jest swietną alternatywa dla wstrętnych i niemodnych tipsów.

    katrine1
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Żelki,tipsy to jedna wielka sztucznożć na dodatek tandetna.Takie jest moje skromne zdanie:) Dlatego ja również korzystałam z hybrydy i jestem zadowolona.Jednak warto sprawdzić miejsce,w jakim chcemy zrobić manicure.Bowiem czasami niska cena nie oznacza dobrego efektu.Kiedyż się niestety z takim czymż spotkałam.

    falista24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    A skąd dziewczyny jesteżcie? Może któraż z was mieszka w stolicy i byłaby w stanie polecić mi fajny gabinet, bo ta starsza Pani do której chodziła, nie jest zbyt uprzejma..

    falista24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Dziewczyny ! Znajoma mi poleciła w Warszawie Salon Chanta’l. Warto się tam wybrać? W sumie mam tam pare kilometrów, ale jeżli atmosfera jest w porządku i Pani tam robią jak na leży to bym się z chęcią przeszła. Ktoż tam był? Jak z cenami tak z ciekawożci? 😛

    A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja lubię, nie trawię plastików typu tipsy, ale hydbrydowy lubię, generalnie lubię go za to co za co lubię też swój makijaż permanentny, czyli ułatwia, przyspiesza, ładnie wygląda, długotrwały…po prostu ładnie wygląda i upraszcza życie 🙂 tak samo hybryda

    kleopatra30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jak wygląda taki manicure ?Myżlę o tym ,by go sobie zrobić .

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    kusi mnie ta hybryda, ale trochę obawiam się tego biegania do kosmetyczki na każde żciąganie lakieru…

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Mam lakiery hybrydowe New nails. Efekt jest genialny. Paznokcie wyglądają super – ale długo pracowałam nad tym, by były takie, jakie są. Wiem jak ciężko o utrzymanie odpowiedniego stylu, szczególnie jeżli kiedyż się o paznokcie nie dbało. Lakiery hybrydowe naprawdę pozwalają na posiadanie pięknych paznokci.

    afrodyta88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Z własnego dożwiadczenia uważam, że gdybym miała wybierać to zdecydowanie hybrydę. Polecam, lakier nie odpryskuje, utrzymuje się do 2 tyg ( u niektórych kobiet nawet dłużej, ale robi sie odrost więc lepiej zmienić na nową ). Z salonów mogę polecić 15-115 spa na sadybie, jestem zadowolona jak i z wykonanego zabiegu jak i z miłej obsługi :))

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    A serio tej hybrydy nie da się zdjąć w domu bez pomocy kosmetyczki?

    Anula77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    manicure hybrydowy cieszy się ogromnym powodzeniem. lakier nie odpryskuje i można normalnie wypełniać swoje domowe obowiązki;)
    nie niszczy płytki tak ja niszczą je żele czy tipsy. zresztą drogie dziewczyny- obie te sprawy odchodzą w zapomnienie. teraz panuje moda na naturalne krótkie paznokcie:) delikatnożć i natura to dwie domeny ostatnich sezonów.

    marta_29
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    U mnie wyglądał bardzo fajnie taki manicure 🙂 jakiż czas temu miałam też manicure japoński (oba wykonywałam w Bellisanie), ale najlepiej wybrać sobie indywidualnie, co bardziej Wam pasuje 🙂 Japoński jest bardziej subtelny.

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja także mam bardzo pozytywne zdanie na temat lakieru hybrydowego,uważam że jest zdecydowanie trwalszy i bardziej skuteczny niż zwykły,nie odpryskuje a to zawsze dodatkowy plus.

    kasiagie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A ja odradzam taki manicure. miałam go kilka razy ale zawsze pozniej mam słabsze paznokcie i musze sporo odczekac by na nowo stały sie mocne. polecam za to odzywkę eveline 8w1- używam ją od kilku tygodni i sprawdziła sie bardzo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Manicure hybrydowy warto?"

Przewiń na górę