Marzę o puszystych imięciutkich falach (:

  • Autor
    Odp.
  • katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Chciałabym mieć (jak w temacie) puszyste i delikatne fale na włosach. Męczę je lokówką a potem rozczesuję i rzeczywiżcie wychodzi, ale (nawet na piance i lakierze) trzyma się zaledwie kilak godzin…
    Są jakies szampony, odżywki,a lbo sposoby na moje siano na głowie? 🙁

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Rozwiązaniem zawsze jest trwała, ale tylko to pewnego czasu bo w konsekwencji włosy stają się bardziej zniszczone. Możesz popróbować różnych pianek i lakierów, teraz jest taka „2 dniowa objętożć” moża ta pianka będzie lepsza.
    Jak sprawdzisz to napisz 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja lubie kręcone włosy ale u innych kobiet:)) raz zrobilam trwałą ponad 10 lat temu i odechciało mi się

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Dziwie sie, ze Katarzyna chcialaby miec fale, lub loki…przeciez juz od lat sa modne proste wlosy. Nie tylko modne, ale uwazane za eleganckie i schludne. Regularnie chodze do fryzjera i zawsze przy kazdej mojej wizycie przychodzi kilka dziewczat i kobiet tylko po to, aby wyprostowac wlosy. Rozmawialam z moja fryzjerka na ten temat i dowiedzialam sie, ze juz od okolo 7 lat nikt nie robi trwalej ondulacji, poza paniami po 60-tce lub 70-ce. Wyjatek u mlodszej kobiety zdarza sie czasami raz na miesiac. Musze przyznac, ze fale wygladaja ladnie, ale loki skrecone jak pierscionki wygladaja jak siano lub „spalona” trwala. U mnie w biurze szef zypytal sie kiedys grzecznie jednej z pracownic, czy nie moglaby czesac sie w kok lub wyprostowac te wlosy, bo te rozczochrane nie pasuja do kostiumu i…do miejsca pracy. Reprezentujac firme musi wygladac schludnie, jak zadbana kobieta, a takie wlosy temu przecza. Naprawde wygladala jakby miala kope siana na glowie i nigdy nie bylo to eleganckie. Teraz prostuje wlosy i wyglada slicznie, a przy tym duzo szczuplej. Jej twarz wydawala nam sie zawsze za gruba w stosunku to tulowia.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja dzis widzialam na ulicy dziewczyne ok 24-5 lat z pięknymi kręconymi kasztanowymi włosami. Osobiżćie nie lubię kręconych włosów, ale ona wyglądała przecudnie……Nie wiem czy naturalne czy nie….bo przejechalam sie juz raz z opinią naturalnych wlosow.
    Moja znajma robiła trwałą od szokly licealnej do teraz i niedawno przyznala sie ze to jest trwała… Skręt jak naturalny.
    Czasem po prostu dobrze miec dobrego fryzjera.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Moim zdaniem delikatne loki są bardzo eleganckie. Własnie takie wlosy są żliczne!!

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ja tez uwazam delikatne fale i duze loki zrobione lokowka za eleganckie, bo nie zaczynaja sie na czubku glowy tak jak trwala ondulacja. Sama codziennie podwijam konce lokowka. Jednak takie loki z natury skrecone tak potwornie, ze nie mozna ich rozczesac, bo wychodzi siano, uwazam za nieestetyczne. Moja przyjaciolka ma takie wlosy i sama wie, ze wyglada zawsze tak jakby sie zabierala za sprzatnie, wiec na kazde przyjecie i wielkie uroczystosci, prostuje wlosy i robi sobie piekny kok i wyglada wtedy bardzo elegancko. Balowa suknia i rozczochrane i rozpuszczone wlosy wygladaja potwornie.

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Nie nie… Moje włosy są z natury proste, a kiedy jeszcze pomęczę je prostownicą wyglądam naprawdę niezbyt ciekawie. Oczywiżcie, jest to modne, ale modne niekoniecznie musi oznaczać (na mojej głowie) ładne… I są wtedy ładne tylko jeżli je zepnę…
    Nie chcę loków, tylko fale… Moje włosy mają to do siebie, że nie odstają na wszystkie stony i są zawsze ładnie blisko siebie 😉
    Ogólnie, kiedy mam pofalowane włosy czuję się ładna i wielu ludzi mi to mówi…
    Ale wypróbuję tą „2dniową objętożć” 😉 O trawałej nie myżlę, bo aż na TAKIM efekcie mi nie zależy…

    Nela, chodzi mniej więcej o to, co masz w awatarku, tylko na całej głowie 😉

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    proponuje kupic takie wieeeelkie,grube walki i nakrecac na nie juz suche wlosy doslownie na niecale 5 minut. Fryzjer czesto mi to robi i wlosy sa wtedy puszyste i maja lekkie fale.

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Spróbujemy, zobaczymy… 🙄

    cZaRnA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A próbowalas juz kupic tzw. falownicę? Slyszalam, ze daje b. fajne efekty.

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    ja mogę oddać swoje skręty-znaczy włosy;)

    Domi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a mnie cos pewniego dnia strzelilo i poszlam do swojej zaufanej pryzjerki i powiedzialam trwala…zatkalo ja, bo wlosy mam blond do pasa i zawsze tylko robila mi balejaz, mnie z kolei zatkalo jak zobaczylam te drobiutenskie walki jakie dla mnie szykowala – ale coz ufalam jej- i powiedziala ze po duzych wlasnie sie wlosy pierza. po 6 godzinach wyszlam z lokami ;] i nie od czubka glowy, ale dosc mocno skreconymi, nauczylam sie z nimi zyc i je ukladac i nie wygladaly jak balagan…tylko po prostu tego sie nie czesze!! znaczy czesze ale tylko po myciu:) pozniej odswieza kosmetykami albo spina 😉 faktem jednak jest ze najlepsze byly te moje wloski tak 4 miesiace po trwalej…takie bardziej naturalne 😀 wtedy tez poznalam TEGO mezczyzne…

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    A ja włosy obcięłam…
    I się załamałam…

    Ale już się nawet przyzwyczaiłam i znów chcę TO zrobić… 🙄

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mi tam osobiżcie podobaja sie takie malutkie loczki od czubka głowy ja mam włosy za uszy i mam takie fale nie takie loczki jak mi sie podobaja ale takie tez mogą być mi osobiżcie się nie zbyt podobaja proste włosy wiec ciesze się że mam takie fale:) pozdrawiam ciepło

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Marzę o puszystych imięciutkich falach (:"

Przewiń na górę