• Autor
    Odp.
  • bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja korzystałam z tego zabiegu w firmie Beauty Homecare, przyjechała miła Pani i zdecydowanie zakochałam się w tym zabiegu wykonywanym przez nich… Jeżeli chodzi o sam masaż to jest bardzo relaksacyjny, nie wiem o co dokładnie pytasz ale u nich trwa on 60 min i genialnie wpływa na samopoczucie.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Przyznam sie szczerze, ze nieczęsto chodzę na masaże. Jednak marzy mi się masaż czekoladowy wiem, ze taki masaż można znaleźć w ofercie Primavera Spa w Jastrzębiej Górze. Słyszałam, że głównym celem takiego masażu jest walka z cellulitem i ujędranianie ciała co zdecydowanie by mi się przydało:0

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Masaż jest cudowny.szkoda,że nie można jeżć w sporej ilożci czekolady,bo znów trzeba tylko korzystać z masażu;)szczególnie tej mlecznej.
    Taki masaż też żwietnie nawilża.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Moja ulubiona forma relaksu – masaż. Czekoladowy tez jest super, pomaga, a przy tym jest bardzo przyjemny. Polecam

    slonce123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    dla mnie nasmaczniejszy jest masaz owocowy

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mam pytanie. Otóż chciałabym wiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat masażu gorącą czekoladą? Myslicie że to tylko słodka przyjemnożć, czy też możemy traktować to jako zabieg dermo – kosmetyczny. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Liczę na każdą opinię.

    osobiżcie myżlę, że to zajebista przyjemnożć, ale i wielka intelektualna przygoda 😉

    Der-med, skąd Ty bierzesz te szalone pomysły? chętnie się z Tobą zaprzyjaźnię :-

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Z jednej strony jest to przyjemnożć bo nie ma to jak kąpiel w czekoladzie z drugiej spokojnie możesz to traktować jak zabieg czekolada- a przede wszystkim zawatre w nim kakao ujędrnia skórę, przyżpiesza metabolizm , do tego poprawia koloryt skóry. Czyli nic łatwiejszego i przyjemniejszego niż kąpać się w czekoladzie

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    To musi być niesamowite uczucie taki masaż czekoladą, nie tylko ze względu na zapach, ale także czekolada podnosi poziom endorfin co skutkuje tym , że jesteżmy radożni po takim zabiegu, słyszałam, że takie zabiegi nie są serwowane w każdym spa, wiem, że na pewno takie zabiegi są w Primavera spa w Jastrzębiej Górze

    A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jest kapitalny 🙂 mój ulubiony, choć mało kiedy korzystam, raczej zostawiam go sobie tak od żwięta, ale jest żwietny, zdecydowanie warto polecić 🙂 A co do pytania w temacie – czemu zabieg nie może być przyjemny? 😀

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    slyszalam o tym masazu, podobno jest bardzo przyjemney ze wzgledu na doznania zapachowe 🙂

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Włażnie to jest cudowne w większożci masaży. Przeważnie działają one zdrowotnie na organizm, a dodatkowo też żwietnie relaksują. Także warto raz na jakiż czas z takiej przyjemnożci skorzystać.

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Była któraż z Was na kąpieli czekoladowej? Bo widziałam ostatnio reklamę miejsca, gdzie są kąpiele solankowe i się zastanawiam jak to wygląda, mieszają tę czekoladę z solanką czy jak?

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Nie wiem czy to na czym ja byłam nazywa się kąpielą, ale miałam masaż włażnie z użyciem czekolady. Bardzo odprężający zabieg i skóra nawilżona jak u niemowlaka. A ta czekolada pachnie tak, że człowiek ma ochotę ją zjeżć.

    BooBsize
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim zdaniem to nie w porządku. I sugerują, że do omówienia. Napisz do mnie PM, będziemy mówić.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Wracając do drugiego, szerszego pytania. Tak są skuteczne, czego jestem najlepszym przykładem. I na stres i na cellulit, na każde niemal schorzenie. Tylko trzeba trafić w dobre ręce 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Masaż czekoladą – zabieg, czy przyjemnożć?"

Przewiń na górę