• Autor
    Odp.
  • agnab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mam wielki problem w dobraniu kremu do twarzy który dokładnie i trwale by ją zmatowił.
    Czy ktoż może mi coż polecić??

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    chyba kremy z cynkiem sa matujące… jest taki krem Garnier czysta skóra na dzień nawilżający ale jeszcze miałam kiedyż taki matujący ostro krem, ale był okropny, bo się zbrylał mi na twarzy, tzn. na pewno nie pod podkład… kurcze nie pamiętam nazwy, jakiejż niezłej firmy yyy. jak sobie przypomne to napisze ech.

    deliriumt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jesli masz bardzo tlusta cere to zaden krem sam w sobie nie da trwalego efektu, przynajmniej ja na tekie cudo jeszcze nie trafilam a szukam juz dluuugo

    polecam za to cynk w tabletkach po dluzszym stosowaniu poprawia sytuacje

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    kiedys uzywalam bardzo fajnego kremu kupionego w aptece, niestety pamiec dobra ale krotka.. nie pamietam nazwy 😛 ale porusze nieo i ziemie by dowiedziec sie jaki byl to krem 😀

    kintia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jak dla mnie Nivea visage dla cery tłustej i mieszanej….szybko sie wchłania i nawet po kilkunastu godzinach w pracy nie żwiecę sie za bardzo…mnie pasuje…proponuję zapytać o próbkę w jakiejż drogerii i zastosować…zobaczysz jaki będzie efekt w Twoim przypadku…

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    kintia dobrze pisze 🙂 Nive Visage jest żwietnym kremem jeżli chodzi o działanie a także i o uniersalnożć jego stosowania 🙂 Cera po nim nie jest tłusta, daje efekt żwieżożci przez cały dzień 🙂 gorąco polecam.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    też bardzo lubię Nivea Visage. mam krem do cery tlustej i drugi do normalnej. używam ich naprzemiennie, w zależnożci od kaprysów mojej skóry

    Calimero
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam Antybakteryjny krem matujacy firmy Barwa z Serii Siarkowa Moc, jest tani i baaardzo dobry, swietnie matuje na caly dzien. Ma chyba tylko 2 wady: trudno go dostac i na na dluzsza mete dobrze jest uzyc kremu nawilzajacego na noc bo czasem przesusza buzie.

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …a czy ten krem mozna dostac w aptece??….

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @jennyharris wrote:

    A krem z maslem kakaowym? Probowal ktos? ja chyba z raz i bylam zadowolona.. mialam ladna skore matowa.. i wiecie co bylo najfajniejsze.. przepieknie pachniala mi buzia:)

    czy on sie nadaje do cery mieszanej, matuje? bo jak nazwa wskazuje to zawiera masło kakaowe

    ja uzywam lirene krem matujacy[niebieska seria] mam juz drugie opakowanie, jak narazie to jest najlepszy z tych co próbowałam, ale żeby znowóz efekty były powalajace… to tego nie mogę powiedzieć, no ale jest dobry. Musze wybróbowac tego nivea visage 😉 moze będzie lepszy

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Też próbowałam ziaji bardzo dobry no i cera żlicznie zbrązowiała 😆

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja używam Dax Cosmetics z serii Perfecta. Naprawdę fajnie matuje i kosztuje koło 10 zł!

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A wiecie ostatnio kupiłam fluid Vipera cosmetics artist fluid różany beż i w sumie jestem zadowolona bo żwietnie kryje jednak wysusza cere wiec przed każdym nałożeniem muszę stosować krem. Ale poza tym jest super 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Matujące kremy !"

Przewiń na górę