mąż się obrazil

  • Autor
    Odp.
  • kaja987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    WITAM , MĄŻ SIE OBRAZIŁ POWIEDZIAL , ŻE W NIC MI JUZ NIE WIERZY. CZY U WAS W MAŁŻEŃSTWIE TEZ JEST TAK ZE WSZYSTKO MÓWICIE .JA NP. CHCE NIEKTÓRE RZECZY ZACHOWAC DLA SIEBIE I UWAŻAM ZE NIE MUSI ICH ZNAĆ, NP DOTYCZACE PROBLEMÓW MOICH RODZICÓW, PO CO MAM MU TO OPOWIADAC, NIE SADZE ZE TO DOBRE ZEBY GO ZADRECZAC CZYIMIś PROBLEMAMI ,KIEDYS WYSZŁA TAKA SUTUACJA, ZE BYŁAM U NICH, ALE MU O TYM NIE POWIEDZIAŁAM. OSTATNIO ZABLOKOWAŁAM MU NIESWIADOMIE HASŁO DO KONTA, CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ PRZELEW , KTÓRY MIAŁA DOSTAĆ JEGO MAMA, ZANIM SIĘ ZORIENTOWAŁAM BYŁ JUZ WśCIEKŁY ZE COS SIE ZEPSUŁO, ZE KTOS PRÓBOWAŁ SIĘ LOGOWAĆ, WIDZAC TO NIE POWIEDZIAŁAM MU O TYM OD RAZU TYLKO NA DRUGI DZIEN. NA TO POWIEDZIAL WLAśNEI ZE W NIC MI JUŻ NIE WIRZY I SIE PRZESTAŁ ODZYWAĆ. NAWET NIE WIEM JAK Z NIM ZACZAĆ ROZMOWE , CZUĘ SIE WINNA, ZĘ MU NIE POWIEDZIAŁAM, ALE BEZ PRZESADY ZEBY OD RAZU UCINAĆ TEMAT JEDNYM ZDANIEM” W NIC I NIE WIERZE” I SIE NIE ODZYWAC. TO TAK JAKBYM KŁAMAŁA PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA KIEDY SIE ZNAMY A JEST TO JUŻ PONAD 6. CO MAM ZROBIĆ ? 😐

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    ja uważam, ze szczerożć w związku jest najwazniejsza i powinno się rozmawiać o wszystkim

    kingaarej
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Niektórzy nie mają w zwyczaju dzielić się z drugą osobą wszystkim np. sprawami rodziców, rodzice moge po prostu sobie tego nie zyczyc i tyle. No ale warto rozmawiac o tym co dotyczy was dwojga.

    papatajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    komunikacja u was leży i kwiczy. Moim zdaniem mąż nie orbraził się o to, obraził się, bo brakuje mu twojej uwagi. Pogdajcie szczerze, idą żwięta, idealna okazja do godzenia się

    Laurita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja na jego miejscu powiedziałabym wszystko – dla mnie w związku nie ma miejsca na tajemnice i kłamstwa, po to się jest razem, żeby wspólnie o wszystkim decydować, dzielić się wszystkimi ważnymi sprawami, żeby po prostu rozmawiać…. nie rozumiem, jak można coż zatajać przed drugą osobą? Uważam tak samo jak on, nie można Ci w nic wierzyć.

    jottil
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie będę ukrywać, że byłam w kilku związkach, nie zawsze komunikacja układała się poprawnie..zmieniło się to 10 la temu. Od samego początku byliżmy ze sobą szczerzy – nawet wtedy, gdy szczerożć „krępowała”. Początki są trudne – ale po pewnym czasie nauczycie się, że warto być ze sobą szczerym (od A do Z, i niczego nie ukrywać).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mąż się obrazil"

Przewiń na górę