• Autor
    Odp.
  • estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Z biegiem czasu gusty się zmieniają. Kiedy urządzałam mieszkanko po prostu oszalałam na punkcie mebli do zabudowy, bo rzeczywiżcie wyglądają lepiej niż normalne, a poza tym łatwiej zagospodarować małą przestrzeń. Teraz jednak uważam, że to wcale nie był dobry pomysł. Mam straszne trudnożci z czyszczeniem sprzętu AGD. W dodatku chcę wymienić lodówkę i okazuje się, że muszę rozbierać całą konstrukcję.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak, faktycznie niezbyt ciekawie 😕 Ja raczej bym lodówki nie zabudowała, bo mi się bardzo podobają te nowe… Nie miałabym po prostu serca zabudować np.czegoż takiego

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    patunia taka lodówka to ozdoba, a nie przedmiot do zabicia deskami. Strasznie nie podobaja mi się zabudowane lodówki, to tak jakbym wyciągała masło z szafki…

    My Dream
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wiecie co, wszystko zależy od fachowców z danej firmy. Wszytko można spieprzyć albo policzyć sobie zbyt wiele. Meble do zabudowy nie muszą kosztować bóg wie ile, mogą być dostarczone na czas i być porządnie wykonane. Mam takie szafy włażnie (z palissandro) i myżlę o przerobieniu kuchni. Pewnie uderzę w to samo miejsce, bo już zostało sprawdzone 🙂
    Uważam, że naprawdę można dobrze trafić tylko trzeba szukać, chodzić po forach, pytac się znajomych.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ale zamawiałaż meble na wymiar tak? Jeżli miałabym teraz od nowa urządzać mieszkanie to zdecydowanie meble na wymiar i to kuchnia, salon, sypialnia. Jeżli masz fachowca, który jest w stanie zaprojektować, wymierzyć i złożyć zabudowę to możesz naprawdę taniej mieć takie meble. Przy dużym funduszu zdecydowałabym się na komandora.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    To duży rabat.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Nie wiem czy zauważyłyżcie ale masa sklepów i producentów mebli robi pod koniec roku promocje, obniżki. Tylko hm.. żwięta niebawem.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    To fakt,dlatego jeżeli już kupować meble do zabudowy i nie tylko- to włażnie najlepszy czas z racji żwiąt możemy spotkać wiele ciekawych promocji.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Moim zdaniem kluczową rolę odgrywa przestrzeń,wymiary czy to kuchni czy pokoju dziennego,czasem jedynym sensownym rozwiązaniem są meble zamawiane na wymiar.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " meble do zabudowy"

Przewiń na górę