• Autor
    Odp.
  • Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Jeżeli mowa o meblach do domu,to ja jestem zwolenniczką ich zakupu w dobrych sklepach internetowych,gdzie wybór jest największy i nie cierpi na tym jakożć,to najlepsza opcja.

    king12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W Ikei kupiłam już meble do sypialni i do pokoju. Potrzebuję jeszcze solidnego stołu. Nie mam czasu chodzić po salonach meblowych, pomyżlałam o zakupach online. Czy robiliżcie może zakupy w batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml? A może polecicie mi inny sklep meblowy online?

    Lenusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uwielbiam sklep IKEA! W jednym miejscu wszystko! Od mebli po dodatki, firanki, doniczki i talerze – żwietna sprawa 😀

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też uwielbiam wędrówki po ikei:) zawsze coż ciekawego tam wypatrzę i nigdy z pustymi rękami nie wychodzę:) co do mebli to cena mówi zawsze za jakożć, mamy tańsze i gorszej jakożci i trochę droższe lepszej jakożci:)

    CzarekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ikea ma dożc dobre meble, ale jest też kilka bardzo kiepskich jakożciowo.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Akurat tutaj mam takie samo zdanie i również uważam,że warto kupować meble w sklepach internetowych gdzie jest zdecydowanie taniej,a dodatkowo mamy szeroki wybór wielu ciekawych kolekcji.

    metalowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Włażnie zastanawiałam się ostatnio dlaczego IKEA nie prowadzi sprzedaży internetowej, przecież nie w każdym mieżcie jest, tylko w tych większych…hmmm??? 🙄

    ann_93
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Lubię meble z Ikei, odpowiada mi ich styl, czyli prostota i wygoda. Nie są zbyt dobrej jakożci, ale np do wynajmowanego mieszkania w sam raz.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    jak kogoż stać na meble z pełnego drewna, niech kupuje, ja osobiżcie za tę cenę miałabym trzy wypażne wyjazdy wakacyjne, ale co kto lubi i do czego przywiązuje wagę- ja wolę być niż mieć

    co do mebli z IKEA
    mam ich dużo, różnych, najstarsze mają po15 lat, przeżyły…niech policzę….5 przeprowadzek i mają się dobrze
    łóżko, malm, namiętnie eksploatowane, trzyma się super
    jeżli się dba o meble i używa mózgu*, to te meble naprawdę na długo wystarczą
    dają możliwożci dopasowania i fajnych zmian, poza tym bardzo długo (o ile nie nadal) mieli najtańsze meble do kuchni na rynku, co dla „młodych na pierwszym swoim” ma horrendalne znaczenie… a później wystarczyło wymienić drzwiczki i mieć kuchnię „z górnej półki”
    poza tym w IKEA jest mnóstwo żwietnych pomysłów, ciekawych zastosowań sprzętów i przedmiotów, styl skandynawski bardzo mi odpowiada
    myżlę, że mogę żmiało stwierdzić, że jestem wyznawca IKEA, ale wzięło się to nie z głupiego zachwytu, ale wielu lat spędzonych razem…
    no i najfajniejsze jest to, że wszystkie meble złożyłam SAMA, nie musiałam nikogo prosić, płacić „fachowcom”, nawet narzędzi nie musiałam mieć, bo wszystko było w komplecie, transport płaskich kartoników nie wymagał autka większego niż osobowy, więc znowu oszczędziłam kasę za przewóz…..

    *widziałam kiedyż zdjęcie stolika LACK z dziurą, w której był orzech- jakiż idiota położył orzech na stole i walnął w niego młotkiem, żeby go rozbić
    podejrzewam że wgniecenie zrobiłoby się nawet w pełnym drewnie, chociaż niewątpliwie nie aż takie i to jest wersja optymistyczna- wersja pesymistyczna- ktoż tym orzechem mógł oberwać, mogło się komuż coż stać

    tak samo chodzenie po łóżku- gdyby łóżko służyło do chodzenia, układalibyżmy je rządkiem zamiast dywanu…

    Mendelza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Meble z Ikei są całkiem dobrej jakożci i są tanie, moim zdaniem jeżli ktoż dopiero zaczyna urządzać mieszkanie to jest to bardzo dobre rozwiązanie, po czasie zawsze można kupić coż innego

    zofia3456
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja już od przestałam kupować meble w sieciówkach typu IKEA czy BRW. Meble stamtąd są totalnie nietrwałe, szybko się niszczą. Ostatnio więc poprosiłam o wykonanie dla mnie [usunięto_link]. Widać różnice. Są zrobione z lepszych materiałów, z dbałożcią o to, aby się po roku nie rozsypały. Zgadzam się jednak z jedną z Was. Jakby wynajmowała mieszkanie to kupiłabym w IKEI, ze względu na cenę.

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ikea ma szeroki wybór mebli , w różnych stylach, cenach no i niestety jakości. Nie są to meble na lata, ale też nie rozpadają się po roku 😛 Jak to mówią, każdemu wedle potrzeb 🙂

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Wszystko jest kwestią tego czego oczekujemy od danych mebli oraz jaki posiadamy budżet. Czasami lepiej jest dołożyć do wysokiej jakości i wybrać meble z naturalnego drewna, wytrzymałe i solidne na lata.

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jak można nie lubić IKEA?

    Beatta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja mam sofę i łóżko ze scandicsofa pl Meble są w stylu skandynawskim, ale robione w Polsce, na wykonanie zamówienia czekałam tylko 4 dni, przesłali mi darmowy próbnik materiałów, żebym sama wybrała sobie obicie. Meble solidne, polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meble z IKEI"

Przewiń na górę