Medalik czy krzyżyk

  • Autor
    Odp.
  • wilczyca
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Co nosicie do łańcuszka na szyję ? Medalik czy krzyżyk? Ja ostatnio zaczęłam nosić srebrna podkowe na szczężcie ponieważ trafił mi sie trefny posrebrzany krzyżyk którysz szybko blaknie.

    lelini
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Bizuteria-Magia fantastyczny wisiorek, musi się fajnie prezentować. A co do dylematu krzyżyk czy medalik – to ja uważam, że krzyżyków nie powinno się ani nosić ani dawać. Krzyż to oznaka męczeńskiej żmierci – generalnie nic pozytywnego. Moim zdaniem nie jest to pozytywny symbol.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Co nosicie do łańcuszka na szyję ? Medalik czy krzyżyk? Ja ostatnio zaczęłam nosić srebrna podkowe na szczężcie ponieważ trafił mi sie trefny posrebrzany krzyżyk którysz szybko blaknie.

    powaga? 😯

    ja jednak lubię krzyżyk na czerwonej sukience mojej energicznej Pani 😀

    Madzia, liczę na Ciebie, bo ten cały cyrk nie miałby sensu > zapra na tańce, Droga jupi

    camelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja ostatnio przekonuję się do złota, a że uwielbiam srebro i ciężko mi z niego zrezygnować, do złotego (żółtego) łańcuszka noszę wisiorek ze złota żółtego i białego, do którego pasują też srebrne kolczyki. Może i pogański wzór wisiorka, ale przynosi mi szczężcie greckie słońce:)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    lelini- dzięki za pochwalę wisiorka 🙂 Mi też bardzo się podoba,bo jest niesamowicie gustowny i pasuje niemal na każdą okazje. Z zawieszek bardzo lubię serduszka lub kryształy.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Medalik.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    No co do samego krzyża oraz medalika,to faktycznie- lepiej będzie nosić medalik,jest wg mnie bardziej stosowne,chociaż tutaj na pewno opinie patrząc na przekrój całego wątku- są mocno podzielone.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Medalik dostałam na komunię, ale go nie noszę. Jest dla mnie raczej pamiątką niż czymż, co mogę włączyć do codziennego stroju.

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja mam medalik.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Krzyżyk jest chyba taki bardziej podniosły,a jeżeli mamy w dodatku złoty- to już wyższa klasa,z reguły są to drogie rzeczy i chyba dlatego często decydujemy się na medalik.

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja jednak wole krzyżyk 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Pytanie tylko czy złoty czy srebrny i jeżeli już to na jakim łańcuszku,ponieważ to także ma tutaj znaczenie:)

    ewelinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dla dziewczyn lepiej medalik , dla mężczyzn krzyżyk

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Chyba nie ma żadnych reguł w tym temacie.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Dla mężczyzn też może być medalik,tutaj naprawdę nie ma to aż tak dużego znaczenia bo zależne jest jedynie od naszego własnego gustu oraz uznania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Medalik czy krzyżyk"

Przewiń na górę