Mężczyzna i problem

  • Autor
    Odp.
  • Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Prawdopodobnie wszystko zaczęło się od pierwszego nieudanego razu, musiałeż się tym bardzo p****ąć i teraz pewnie za każdym razem bardzo się starasz aby w końcu się udało. Wszystko dzieje się w twojej głowie a nie w penisie. Nie jestem seksuologiem i nie powiem ci co masz zrobić, ale chyba chodzi o to, byż nie nakręcał się tym sam, przestał o tym myżleć i będzie dobrze. Tak przynajmniej mówią jak kobieta nie może dojżć- za dużo myżli i starań 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wlasnie.. daj sie poprostu poniesc emocjom 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli będziesz cały czas mysleć nad wzwodem członka i nad tym co zrobic by partnerka była szczężliwa albo jak osiągnąć orgazm to niestety efekty będą takie jak teraz…. musisz się wyluzować nie mysleć podczas sexu lecz ponieżć się chwili

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    moj kolega tez tak ma. Poznal niedawno mlodsza od siebie dziewczyne i bardzo szybko „dochodzi” a gdy ona chce znowu to musi godzine odczekac zeby cos wyszlo 😛 mowi ze to dlatego poniewaz jego byla dziewczyna nie lubiala sie kochac wiec bardzo rzadko to robili… i nie moze sie przyzwyczaic ze nowa chce codziennie wiecej niz raz 🙂 ale z czasem dojdzie do wprawy 🙂

    a Ty mozesz miec problem bo robicie to rzadko. Moze kiedys bylo czesciej i dlatego mogles dluzej?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ee czy ja wiem.. ja tez sie z chlopakiem nie codziennie kocham.. i panuje nad soba… fakt czasami jak go poniesie to jest blisko i mi mowi…
    wiec wiem wtedy jak zadzialac 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mężczyzna i problem"

Przewiń na górę