• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 2184
    • Ekspert

    eee tam, lubię prowokować 😉

    Michaela nie powinno sie zbyć głupawymi postami 🙄
    no to to – jak najbardziej:
    [usunięto_link]

    a na dokładkę proponuję to, całkiem spontanicznieee – hehehee 😆
    [usunięto_link]

    LV
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale zobaczcie na to [usunięto_link]!

    Mnie aż ruszyło podczas oglądania…

    Chlip!

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Powiem szczerze,ze mnie troche irytowalo,ze jego dzieci zmuszaja do „zarabiania” pieniedzy poprzez wystapienie na tym koncercie pożegnalnym.Zbijaj kase i tyle.O tym,ze nie zyje dowiedziałam sie wieczorem,ale tak jak Parvati to mnie nie obchodzi,bo to jest dla mnie obca osoba i ja nawet piosenek jej nie znam.

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jendka mimo wszystko jego pluty obecnie sprzedaja się wszedzie na 1 miejscu. Na pewno z gory patrzy i jest zadowolony;)

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    tez mi go żal, strasznie, odszedł WIELKI ARTYSTA..

    jantarstudio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Dla pocieszenia dla niektórych wiernych fanów ukaże się niebawem nowa płyta.
    Nowa piosenka do posłuchania na stronie:


    http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/this-is-it---nowa-piosenka-michaela-jacksona-(2009-r-)-juz-w-internecie,47171,1

    wklej link do przeglądarki

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jedni go moga uwielbiać, drudzy trochę gorzej..jego muzyka jednym sie podoba, drugim nie..jednak jedno jest pewne – był, jest i będzie wielką legendą muzyki, a na tego miana się na prawdę jednostki dorabiają.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Myżlę, że w czasach muzyki jaka jest obecnie tworzona naprawdę sporo czasu będziemy musieli poczekać na kolejną legendę.

    Ostatnio wybrałam się do kina na film „This is it” i powiem szczerze, że szkoda, iż nie mógł fanom dać tego, co tak starannie przygotowywał.
    Tak jak już pisałam – szkoda, że zaniedbał swoje zdrowie, choć pewnie teraz jest mu o niebo lepiej.

    Ale smutno mi czasem, że Jego już nie ma, kiedy pomyżlę, że w czasach gdy go słuchałam był dla mnie nie do pobicia. Postanawiam do tego wrócić 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 2184
    • Ekspert

    @mellodiv wrote:

    Ale smutno mi czasem, że Jego już nie ma, kiedy pomyżlę, że w czasach gdy go słuchałam był dla mnie nie do pobicia. Postanawiam do tego wrócić 🙂

    [usunięto_link]
    Posmućmy się razem, sympatyczna Mellodiv… po prostu straŻnie lubię Jacka 😉
    I Ciebie teŻ, zreŻtą 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    skoro go lubisz, to powinieneż wiedzieć, że nie cierpiał gdy okreżlano go mianem „Jacko”…

    ale również pozdrawiam 🙂

    Magda_F
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [*] … nie mogę znaleźć a bym wstawił fajny filmik nakręcony przez Hołdysa, który idzie do kina na This Is It. Legenda, król popu a w sali oprócz niego 2 osoby … Potem dożć fajnie o tym wszystkim mówi…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Michael Jackson,odeszła legenda"

Przewiń na górę