MIESZKAMY RAZEM A ON NIE WIE CO CZUJE

  • Autor
    Odp.
  • ramka131
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie wiem co robic…ostatnio miałam zalamke bo pracy nie mogłam znaleźć..on pojechal na urlop do Polski a ja zostałam tu sama..przez ten czas znalazłam prace..po powrocie on stwierdil ze nie wie co czuje…mieszkamy razem za granica..jesteżmy ze sobą prawie 2 lata..nie wiem co zrobić..on uwaza ze zawsze będzie mnie szanowal ,i to nie jest ważne czy będziemy razem..pytałam jak mu pomoc w podjęciu decyzji..on chyba nie wie czego chce.. Po tym jak to powiedział ,wypilismy trochę za dużo i spalam z nim ,z reszta caly czas razem spimy w jednym lozku, jak jedzie do pracy daje mi buzi ale caly czas mi powtarza ze bez względu na to jak będzie możemy mieszkac razem itp..nie wyoobrazam sobie mieszkac z nim pod jednym dachem..a z drugiej strony jestem tu za krotko i nie mam jeszcze znajomych..a po drugie sama się nie utrzymam..nie chce myslec o powrocie do Polski.a myżl o tym ze będzie miał kogos nowego …zabija mnie…chociaż wiem ze on z takich nie jest…
    Pewnie ktoż napisze ze jestem naiwna..ale on nigdy nie dal mi powodow do zazdrożci..nigdy nie miałam czegos takiego jak teraz ze nie mogę spac,jesc..zawsze zmieniałam chlopakow…a za tym na koniec swiata bym poszla..on mnie zmienil..

    angelapowazna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Albo, albo. Jak nie chce zdecydowac sama zdecyduj..

    eDDyta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Daj kosza…

    UrbaniakK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    trudno

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MIESZKAMY RAZEM A ON NIE WIE CO CZUJE"

Przewiń na górę