"Miłożć" do małolatki rozpierdziela męska przyjaźń

  • Autor
    Odp.
  • pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    💡

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Dla mnie jest sprawa prosta i oczywista, niech sobie chłopak sam daje radę, zostawcie go, a zobaczycie, że za lada dzień sam przyjdzie. Panna to dziecko jest jeszcze, poleciała na fajnego kolesia , zamotała mu w główce, ale spokojnie wszystko się wyjażni. On zrozumie, że ona to dziecko i sam ją zostawi!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Też jestem tego zdania. Najgorzej jest jak się wszyscy zaczynają wtrącać w czyjeż związki. Ja wiem że to z dobrego serca i pewnie tez starałabym się wpłynąć na mojego brata gdybym widziała że pakuje się w jakież bagno. Jednak to on sam musi sie nauczyć na własnych błędach. 😉 Poza tym skoro zdawał maturę to i pewnie na studia pojedzie a takie miłożci szybko się wtedy kończą 😉 Nie martw się poradzi sobie 🙂

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    W to bagno pakuje się Kamil, a Łukasz jest moim bratem, ale nieistotne.
    Też tak myżlę, ja powiedziałam, że nie będę się wtrącać w tą dziecinadę, ale mój Robert, czyli ich kumpel postanowił się wtrącać. Co to da, co on ma zrobić, to i tak zrobi. 19-letni chłopak z mózgiem dziecka, ehhhhh

    Nawet jak by miał 40 lat to i tak by był dzieckiem bo faceci tacy są 🙂 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Miłożć" do małolatki rozpierdziela męska przyjaźń"

Przewiń na górę