mimo, że żrodek lata pytanie o ciepłe majtki

  • Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja tam w zimie chodze w tej samej bieliznie co w lecie…. Czyli w figach z cienkim paceczkiem z boku 😉
    W dodatkowych majtach czula bym sie nie atrakcyjnie, powieksza to optycznie pupe 😉 A poza tym wstydzila bym sie rozebrac przed facetem czy nawet komkolwiek majac takie majty 😛 Nie lubie nawet ubierac rajstop…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W mojej bieliznie nie ma podziału na zimowa i letnią… Zarówno w lecie jak i w zimie noszę kolorowe figi i koronkowe stringi 😀 Ciepła majtki mi sie od razu skojarzyły z takimi wełnianymi majciorami najlepiej z klapą 😆 Przepraszam,ja niekontroluje tych moich skojarzeń… 😆

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no dwie pary majtek to przesada ale ja nie robie jakies takiej wielkiej roznicy miedzy zima alatem.tylko ze zima jak ubieram strtingi to wole rajstopki lub jakies fajne rajtuzki :):)zdrowie jest najwazniejsze

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    widac ze kobieta dba o swoje zdrowie i bardzo dobrze tak trzymaj przeciez nie chodzisz rozebrana wiec nie widza co nosisz !!! a przed facetem raczej jest sie rozebranym a nie w bieliznie!!! Noż takie a zobaczysz ze zdrowie bedzie ci sluzyc. Ja osobiscie zawsze zakladam cieplejsze czyli bokserki rzadko stringi mrozna zima ale latem stringi jak najbardziej.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w zimie zakładam stringi tylko gdy muszę gdy wymaga tego sytuacja. Nie mogę sobie pozwolić na chorowanie (synuż) dlatego chodzę w bawełnianych majteczkach tylko nie w takich całkowitych „antygwałtach” a i podkoszulek długi zakrywający nerki bo z tym to zawsze mam problem

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja również szanuję zdrowie, dlatego zimą nie wkładam stringów, ai latem nie jest to obowiązkowe. koronkowe figi tez są bardzo wygodne a przy tym seksowne 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja niestety zazwyczaj tez chodze w stringach, niezaleznie od pory roku. Ale faktycznie chyba nie jest to najmadrzejsze bo niestety moj pecherz nie raz na tym ucierpial i byl zaziebiony 🙁 wiec w tym roku cieple gacie i juz!!! 🙂 a jak jeszcze mowisz ze sa tez ladniusnie z koronka to czem nie

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja zawsze chodze w stringach jestem uzalezniona od komplecików(stringi i do kompletu staniczek).
    Lekarz mnie ostrzegał by zima nosić majteczki zabudowane i pełne,mówił ze bardzo łatwo przeziębic jajniki…
    Letem natomiast nie trzeba przesadzać z tymi majtkami bo można przegrzać jajniki…
    Ale jedno co się nie powinno zmieniac ani zimą ani latem to bielizna wykonana z naturalnuch tkanin(bawełny)
    A ja nie mam zadnych majtek z bawełny(po za 3 sztukami które mam na tak zwane trudne dni, lecz służą mi one ewentalnie do spania)

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    U mnie też nie ma podziału na bieliznę zimową i letnią. Rządzą koronki, i tyle by było na ten temat.
    Skoro Tobie wygodnie -to nie zmieniaj nawyków. Przynajmniej nie zmarzniesz zimną 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    nie stosuje podziału na bieliznę letnią i zimową – wszak w zimie rzadziej zakładam stringi. ale zawsze zimą noszę rajstopy 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja w zimie nie chodzę w stringach 🙂 z powodu zimna włażnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mimo, że żrodek lata pytanie o ciepłe majtki"

Przewiń na górę