Mini i pończochy

  • Autor
    Odp.
  • mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Witam wszystkich zacnych forumowiczów. To mój pierwszy post na tym forum.
    Chcę Was wszystkich zapytać co sądzicie o takim stroju.
    Mini spódniczka i pończochy. Spódniczka na tyle krótka że przy kroku odsłania kawałek koronki od pończoch. Czy uważacie że taki ubiór jest nie stosowny? Ja uwielbiam tak ubrane kobiety i mi się to podoba. Jednak zauważyłem że gdy moja partnerka się tak ubierze czasami jest jak to się mówi „obgadywana” – oczywiżcie przsez inne kobiety, bo Panom to się raczej podoba:) Zaznaczę że nie chodzi mi o strój na specjalne okazje np. wspólny wieczór, tylko o wyjżcie tak ubraną na zakupy czy na spacer po mieżcie. Np. Jeansowa minióweczka, cieliste samonożne i szpileczki.
    Czekam na Wasze opinie, może niektóre forumowiczki lubią się tak ubierać?

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Taki ubiór na pewno sprawia, że kobieta wygląda sexownie. Sama się tak czasem ubieram, ale tylko po domu dla chłopaka . Myżlę, że na ulicę nie pasuje taki strój. Chociaż widziałam kiedyż dziewczynę tak ubraną. Ale ja na pewno na ulicę bym tak nie wyszła.

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Taki ubiór na pewno sprawia, że kobieta wygląda sexownie. Sama się tak czasem ubieram, ale tylko po domu dla chłopaka . Myżlę, że na ulicę nie pasuje taki strój. Chociaż widziałam kiedyż dziewczynę tak ubraną. Ale ja na pewno na ulicę bym tak nie wyszła.

    A gdzie i w jakiej sytuacji widziałaż tak ubraną dziewczynę? 😀

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Widziałam jak szła sobie sama ulicą.

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Widziałam jak szła sobie sama ulicą.

    Wnioskuję że Ci się nie podobało? A jak była ubrana? Pamiętasz może?

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Mi to nie przeszkadzało, tylko przez chwilę sobie pomyżlałam czy jakiż napalony meżczyzna nie rzuci się na nią. Bo ogólnie ładna i zgrabna była ta dziewczyna. Zresztą często ją widuje bo ona mieszka gdzież w mojej okolicy. Ale tak ubraną to ją widziałam raz.
    Miała na sobie szarą miniówę z cienkiego materiału i cieliste pończochy. Góry to nie pamiętam bo uwagę moją przykuł dół 😆

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Sorka że tak męczę 😀 Ale czy dużo jej te pończochy wystawały czy raczej tak subtelnie i prawie niewidocznie?

    Anitka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Raczej dużo, bo inaczej bym pewnie nie zauważyła. Ona szła drugą stroną ulicy. Przy robieniu kroku to było widać prawie cały pas.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi sie to nie podoba.Co innego jak podczas jakiegos ruchu,gdzies tam ujawni się skrawek pończochy,ale jak widac je tak bezobciachowo całe to wg mnie to wyglada wulgarnie.

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A mi sie to nie podoba.Co innego jak podczas jakiegos ruchu,gdzies tam ujawni się skrawek pończochy,ale jak widac je tak bezobciachowo całe to wg mnie to wyglada wulgarnie.

    A wg mnie pięknie 😀 Uwielbiam tak ubrane kobiety. Fakt że taki strój budzi sporo kontrowersji i różni ludzie na to różnie patrzą. Kilka razy już widziałem tak ubrane kobiety. Jednym wystawało więcej innym mniej ale zawsze dla faceta jest to wspaniały widok 😀
    Również moją kobietę proszę by się tak ubierała – jednak nie tak żeby za dużo wystawało – raczej tak subtelnie, przy niektórych ruchach jak pisała WarnGirl. Często później na mnie krzyczy jak jesteżmy na zakupach że chodzę nie z nią ale za nią 😀 A ja poprostu uwielbiam patrzec na jej nogi odziane w pończoszki i mini spódniczkę 😀
    Buziaki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mini i pończochy"

Przewiń na górę