• Autor
    Odp.
  • PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja wolę to z Krasnystawu.

    a z wyrobów mlecznych to lubię serki, jogurty.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mleko uwielbiam, tak samo, jak inne mleczne przetwory 😉
    takie uzależnienie moje to zimne kakao…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli chodzi o mleko to kiedys piłam go bardzo duzo ,ale teraz dodaje je tylko spienione do mojej ulubionek kawki niskodrazniacej.
    Ja jednak nie wiem jak moja babcia moze pic mleko takie prosto od krowy.

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    U mnie też ciagle się to łaciate przewala 😀 mieszkam z chlopakiem który ćwiczy, to mleko u mnie to podstawa 🙂 nie wiem kiedy ostatnio widzialam jakies inne mleko od laciatego, baardzo dawno 🙂 nie dziwie sie w sumie, smaczne, zaufane i niedrogie 🙂 kiedys mozna bylo wygrac nawet auto a teraz miliony rozdaja 🙂 😀 najczestsze dania z mleka…hmm, no najczesniej różne koktajle albo nawet samo jest pyszne 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja też kupuje mleko Łaciate i też je lubię. W ogóle bardzo lubię wszelkiego rodzaju nabiał, nawet żmietanę lubię jeżć łyżeczką 🙂
    a jeżli chodzi o mleko to tęsknię za smakiem mleka z dzieciństwa, kiedy to babcia przynosiła mi mleko prosto od krowy, jeszcze cieplutkie i z pianką. Pyszne!

    BeataC
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A mleko wcale nie jest takie zdrowe, jak wokoło mówią. Jeżli już to wyłącznie nieprzerobione, czyste od krowy, przegotowane. Mleko przerobione, a szczególnie UHT, zawiera wiele elementów, które są niekorzystne dla zdrowia. Ale to byłby długi wywód. W każdym razie mleko jest tanie, zawiera bużo białka (wcale nie jest zdrowe w tej postaci), no i jest duże lobby producenckie, które nam wmawia, że ten jogurt to to, a tamten to i będziemy zdrowe jak nigdy.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    bardzo lubię pić mleko – najlepiej zimne, prosto z lodówki. Wiem, wiem, niezdrowo tak, ale co ja na to poradzę. Jeszcze kakao do mnie przemawia, ale też zimne. Ogólnie nie lubię ciepłego mleka..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mleko łaciate"

Przewiń na górę