• Autor
    Odp.
  • angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam! Chciałam się zapytać i dowiedzieć czy modna jest panterkaw sezonie jesienno ziomowym? bo chciałam sobie sprawić torebeczke „panterke” Z góry dziękuje za odpwoedź

    Beathe
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    nie nawidze panterek… bardzo mi się nie podobają w każdnym wydaniu… odradzam 8)

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    I sprawisz sobie tę panterkę dopiero jak będzie modna?

    angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    tak bo raczej kupuje to co jest w modzie po co kupić panterke jak np jest modny kolor zielony?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Żeby wyglądać inaczej niż wszyscy, żeby wyróżniać z tłumu i pokazać, że ma się własny styl. 🙂

    angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nie musze wyrózniac sie z tłumu i robić z siebie gwizazdy, nie przeszkadza mi że ktoż ma taka samą bluzke lub buty.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ok, jak kto lubi. Ja nie lubie zmieniać stylu co sezon, więc niestety nie doradze czy panterka jest modna..

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Panterki, mam wrazenie że przebijały się okresie wiosennym, teraz? hmmm sama nie wiem bo faktycznie też nie przepadam za takim stylem u siebie. Kiedyż na ulicy widziałam gustownie ubraną kobiete w panterkach i faktycznie robiła wrażenie

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    no, porzuc panterke i to czym predzej, bo ani to modne ani fajne…a skadinad sluszna uwaga ze trendy sie wyprzedza, kombinuje lub tworzy wlasne, a nie slepo i bezkrytycznie podaza…jak ci sie podoba ta panterka to ja sobie kup, zamista robic taki rekonesans…dla mnei nieco pozbawiony sensu:(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modna???"

Przewiń na górę