mój chłopak mnie olewa :(

  • Autor
    Odp.
  • Paulinak0718
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć, mam problem 🙁 Chodzi o mojego chłopaka, jestem z nim od pół roku, On mieszka pod Warszawą, a ja sporo dalej od Mazowsza ( Dolny śląsk ) – od pewnego czasu mnie olewa,nie odpisuje na moje sms-y, nie odbiera telefonów, a potem twierdzi, że nie odzywał się bo źle się czuł, bo bolała go głowa, albo, że jest w straaasznie złym humorze i nie chce dzisiaj pisać – odezwie się na drugi dzień. . . Chciałam,żeby pomógł mi w problemie to napisał, że nie chce się pokłócić i najlepiej byłoby gdyby odezwał się jutro. Gdy piszę mu, że czuję się jakbym była na drugim miejscu u Niego to zatwierdza mnie, że tak na pewno nie jest, że ja zawsze będę u Niego na 1-ym miejscu i, że tylko mnie kocha. Już myżlałam, że ma inną ale wiem przez co kiedyż przeszedł i wiem również to, że nie zdradziłby mnie. Nie wiem co mam o tym wszystkim myżleć 🙁 Bardzo proszę o odpowiedź 🙁

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ja bym także nie pisała do niego esów, nie dzwoniła itp. Jak pomilczycie przez 2 dni to sie może łaskawie zainteresuje swoją dziewczyną 🙄

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem zwiazki na odleglosc nie maja szans.. pewnie sie nawet nie widujecie?

    Paulinak0718
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a tu Cię zdziwię shiva – widujemy się . . . Już tak robiłam wczeżniej ale nadal nic 🙁 Wtedy to On się wcale nie odzywa przez całe dni 🙁 Napisze tylko pod koniec dnia ze dwa sms-y, a następnego znowu się nie odzywa aż do wieczoru … albo i wcale 🙁 do póki ja nic nie napiszę 🙁 to sam się nie odezwie 🙁

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    no to o ile facet niczym poważnym nie jest zajęty to wynika z tego, że faktycznie macie gdzież i pisze żeby napisać co byż sie nie czepiała, że wogóle sie nie oddzywa…

    dla mnie wogóle jest to dziwna sytuacja, bo na przykład ja z moim miżkiem piszemy już od przedpołudnia i to włażciwie on mnie tego „nauczył” odkąd zaczęliżmy sie spotykać 😉

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    przepraszam nie chce urazic ale..ma cie gdzies gdyby nie mial interesowaloby go to co robisz gdzie jestes itd a jesli nie pisze i nie pyta to ma cie gdzies takie jest moje zdanie

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak na moj gust 2 esy dziennie to raczej norma ;p
    robisz z igly widly jak wiekszosc dziewczyn ;p
    skoro ma cie gdzies to niby po co mialabys byc jego dziewczyna (w szczegolnosci na odleglosc, podobno sie spotykacie a to przy odleglosciach wymaga troche wysilku)
    nie kumam takiego rozumowania i szukania problemu

    jakby cie mial gdzies to by ci podziekowal za wspolnie spedzone chwile i tyle

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    jak na moj gust 2 esy dziennie to raczej norma ;p
    robisz z igly widly jak wiekszosc dziewczyn ;p
    skoro ma cie gdzies to niby po co mialabys byc jego dziewczyna (w szczegolnosci na odleglosc, podobno sie spotykacie a to przy odleglosciach wymaga troche wysilku)
    nie kumam takiego rozumowania i szukania problemu

    jakby cie mial gdzies to by ci podziekowal za wspolnie spedzone chwile i tyle

    yyy…czyli co? facet jej robi łaske, że wogóle z nią jest i to jej powinno wystarczyć do szczężcia? odezwie sie (z jej inicjatywy oczywiscie) sprawdzając czy jego dziewczyna żyje wogóle i nawet nie kwapi sie wytłumaczyć czym był zajęty…

    no faktycznie, autorka powinna pażć na kolana i dziękować 🙄

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    przeciez pisala ze pisze 2 esy dziennie, spotykaja sie czyli pewnie do niej jezdzi, a baba jak zwykle nie zadowolona
    i z czego niby ma sie tlumaczyc? haha, przeciez pisal ze nie ma humoru, norma
    moze on jeszcze ma byc wdzieczny ze moze do niej jezdzic i pisac esy a ona sobie przez to ponarzeka?? haha

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    o boże… :O współczuje Twojej byłej/obecnej/przyszłej lasce… ;)[/b]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja wspolczuje takim jak wy o pozamykanych umyslach, przydalby sie łom zeby pootwierac banie
    ale mloda jeszcze jestes, moze wyrosniesz, czasem tak bywa
    w sumie szkolne milosci opieraja sie na wysylaniu 45896749674 smsow dziennie i pokazowym calowaniu na korytarzu w szkole
    a moja laska bedzie wiedziala co bedzie brala bo nie mam problemu z wyrazaniem moich pogladow, nie pasuje to nikt nie karze sie ze mna umawiac
    pewnie dlatego zaden moj „zwiazek” z 18ka itp. nie przezyl dluzej niz miesiac
    o dziwo wszystkie starsze panny w wieku 23-26 byly zadowolone i jakos nie narzekaly

    na koniec cytacik:
    „Każda panna chce 300 smsów dziennie
    A jak ich nie dostaje, to na nią działa stresogennie
    Ty w tym sensu pewnie nie widzisz, proste (czemu?)
    Ona nie kocha ciebie, ona kocha swoją Nokię.
    Ona kocha twoją Nokię, jak pyta czyj to numer
    Kto? Gdzie? Chce wiedzieć wszystko jak Ubek.
    Co to za Magda, Gosia, Anna, Zosia, a znów
    do niej jak dzwonią, to tylko geje z seminarium.
    Siedź w domu, nie melanżuj, lepiej patrz w akwarium,
    Zaoszczędzisz jej zjazdów po pieprzonym Valium.
    Dla niej pretekst to cokolwiek by rwetes podnieżć
    Bo jej po prostu lepiej jak ma niedorzeczeń orgię!
    Obrażać się to w ogóle jest produkt panien
    Obrazić się za każde pozorów zaniedbanie.
    Każda wymaga innych, ty rozkminiaj, obczaj
    Czy woli Cosmo, czy Sławomira Mrożka.”

    pozdroweczki

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ale sie bujnąłeż 😆

    słuchaj, ja Ciebie nie obrażam a Ty nastomiast generalizujesz wszystkie 18-nastki a wychwalasz te starsze…byż sie zdziwił jak często sie zdarzają takie, które sie zachowują jakby sie pozamieniały rozumami z tymi podobno tępymi 18-nastkami 😉 ale jak Ci z tym wygodnie to żyj w przekonianiu, że im starsze tym mądrzejsze 😛 prawda jest taka, że jakbym nie wpisała wieku to straciłbyż włażciwie podstawowy argument 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie stracilbym bo po twoich postach widac ze masz max 20 lat
    poza tym nie generalizuje bo znam wiele pustych panien ktore maja 25 lat i wiecej
    ale madra 18ka sie znajduje jedna na sto, taka prawda, co nie znaczy ze takich nie ma

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    może po prostu trafiałeż na dziewczyny, którym odpowiadał taki typ człowieka jak Ty 😉 ja Cie nie krytykuje ale pewne rzeczy nie zmianiają sie tak po prostu z wiekiem 😉 poza tym ja nie mówie o sytuacji kiedy dochodzi praca itp więc wiadomo, że pisanie esów jest bez sensu 😉

    nie wiem ile sie takich zdarza na sto, mi sie nawet jest ciężko dogadać z osobami w moim wieku i yyy…na pewno nidgy nie całowałabym sie na na srodku szkoły, żeby sie pokazać czy jakież takie krzywe akcje 🙄

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    Kocur a nie zauwazyłaż bo ja tak że prawie wszytskie 18 twierdzą że onę są jak na swój wiek bardzo dojżałe, a okazuje się że są wcale nie dojżałe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mój chłopak mnie olewa :("

Przewiń na górę