Mój chłopak się jąka

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Tak jak w temacie. Jesteżmy ze sobą od 2 lat, ale nigdy na ten temat nie rozmawialiżmy. Jego jąkanie nie jest wyjątkowo uciążliwe. Nie ma przy tym tików, nie jąka się przy każdej rozmowie tylko raz na jakiż czas. Np gdy mówi coż w pół żnie, gdy jest pod wpływem alkoholu, gdy jest mocno zestresowany. Czasem można rozmawiać z nim godzine, a on ani razu się nie zająknie. Jednak ma z tym problem i gdy czasem zatnie się, trwa to ok kilku sekund i na pewno jest to dla niego spory stres. Wtedy ja na znak, że jest wszystko ok złapię go za nogę, pocałuje, przytulę lub odpowiem mu z użmiechem jakby nic takiego nie miało miejsca.
    Chciałabym mu pomóc, ale nie wiem czy mam prawo Czy powinnam z nim o tym porozmawiać, zapytać czy chciałby o tym pogadać i ewentualnie poczynić jakież kroki w kierunku wyleczenia tej wady?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    skoro tobie to nie przeszkadza to po co masz o tym z nim mowic?
    jak bedzie chcial to cos z tym zrobi sam

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    jeżli nie jest to bardzo często to nie masz się czym przejmować…

    EDIT:kowal2

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    jak go kochasz to sie nie przejmuj. jedni sie jakaja, inni maja inne dolegliwosci. ja znam chlopaka z mojej szkoly policelenej co sie jaka, ale radzi sobie swietnie. moj ojciec czasem tez sie „zatyka”. ludzka rzecz

    Arkadia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja to chyba jestem jakaż zboczona, ale uważam że to słodkie jak facet się trochę jąka, podoba mi się to. Jeżeli to nie jest uciążliwe, nie przeszkadza Tobie, a najważniejsze że jemu to chyba nie trzeba nic z tym robić. Porozmawiać możecie, ale po co?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój chłopak się jąka"

Przewiń na górę