Mój ex zachował się jak potwór.

  • Autor
    Odp.
  • Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    rozstania sa zawsze bardzo trudne. prawde mowiac ten okres jest bardzo ciezki dla obu stron i to, ze z toba rozmawia wcale nie robi z niego bydlaka. sama piszesz, ze chcialas z nim rozmawiac. zachowal sie raczej uczciwie, staraj sie go zupelnie nie potepiac, ale tez trzymanie bliskiego kontaktu nie ulatwi ci sprawy. zakoncz to definitywnie, przezyj ta „zalobe po rozstaniu” o ktorej mowi psychologia. po jakims czasie bedzie latwiej, choc wiem jak trudno w to uwierzyc

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    powinnas wiedziec skad sie biora, skoro ty taka nie jestes poszukaj wsrod kolezanek

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    a ja chcialem popatrzec na dziewczyne a ona dala mi ignor i co myslisz ze mniej cierpie uczuciowo niz ty, niemoge spac, wiec nie miej pretensji ze potem sie na tobie plec meska odegrala ze w mlodosci niedalas popatrzec, bo to ty beszczelnie sie zachowalas a on jedynie sie odegral, a pozatym skorzystal przeciesz z prawa do wolnosci, chyba nie jestes jakims katem co go niewoli haha

    a co do zamykania furtki, tzn ze niezamknal posiadlosci ktora sam zbudowal, czy to twoja i twojego mienia nieuszanowal niezamykajac furtki?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a ja chcialem popatrzec na dziewczyne a ona dala mi ignor i co myslisz ze mniej cierpie uczuciowo niz ty, niemoge spac, wiec nie miej pretensji ze potem sie na tobie plec meska odegrala ze w mlodosci niedalas popatrzec, bo to ty beszczelnie sie zachowalas a on jedynie sie odegral, a pozatym skorzystal przeciesz z prawa do wolnosci, chyba nie jestes jakims katem co go niewoli haha

    a co do zamykania furtki, tzn ze niezamknal posiadlosci ktora sam zbudowal, czy to twoja i twojego mienia nieuszanowal niezamykajac furtki?

    nie porównuj dennych gadek na gg ze związkiem między dwojgiem ludzi, z reszta zeby wiedziec jaka jest roznica trzeba najpierw opuscic wirtual.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a ja chcialem popatrzec na dziewczyne a ona dala mi ignor i co myslisz ze mniej cierpie uczuciowo niz ty, niemoge spac, wiec nie miej pretensji ze potem sie na tobie plec meska odegrala ze w mlodosci niedalas popatrzec, bo to ty beszczelnie sie zachowalas a on jedynie sie odegral, a pozatym skorzystal przeciesz z prawa do wolnosci, chyba nie jestes jakims katem co go niewoli haha

    a co do zamykania furtki, tzn ze niezamknal posiadlosci ktora sam zbudowal, czy to twoja i twojego mienia nieuszanowal niezamykajac furtki?

    LOL… !! 😀
    Wirtualna dziewczyna nie dala Ci na siebie popatrzeć? A to dobre… 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a ja chcialem popatrzec na dziewczyne a ona dala mi ignor i co myslisz ze mniej cierpie uczuciowo niz ty, niemoge spac, wiec nie miej pretensji ze potem sie na tobie plec meska odegrala ze w mlodosci niedalas popatrzec, bo to ty beszczelnie sie zachowalas a on jedynie sie odegral, a pozatym skorzystal przeciesz z prawa do wolnosci, chyba nie jestes jakims katem co go niewoli haha

    a co do zamykania furtki, tzn ze niezamknal posiadlosci ktora sam zbudowal, czy to twoja i twojego mienia nieuszanowal niezamykajac furtki?

    Jesli fakt,że dziewczyna na czacie nie pokazała Ci swojej fotki,jest dla Ciebie tak straszny to…zaskakująco jestem zdziwiona! 😉 😆 Problemy opisane w pożcie autorki sa Ci pewnie obce…

    a co do tematu to nie rozumiem jak to jest-kocha,ale nie chce z Toba być.Dziecinada.Jeżli kogos sie kocha to chce sie własnie być z ta osoba,a nie próbuje się szczężcia gdzie indziej.Zresztą idę o zakład,że jak mu nie wyjdzie to wróci skruszony do Ciebie.

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    madrze napisane Warn girl ^^

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    no nie dala mi (nie rozebrala mi sie do kamerki) a pewnie wiedziala ze chce wiec wykorzystala to zeby sie poznecac na mnie i mysli ze sie potem na niej nie odegram, odegram sie chocby w taki sposob ze jak bede cos sobą reprezentowal to wtedy kobiete zdradze aby miec sex bo wczesniej niemoglem miec bo niechcialem bajerowac dziewczyn tak jak one chcą
    problemy autorki opisane w poscie sa nastepstwem moich problemow, wy sie na nas lubicie poznecac w mlodym wieku to potem sie poznecamy na was i taka WarnGirl jak teraz sie smieje to potem bedzie lezala w piachu, lepiej sie WarnGirl przyznaj ilu ty kochasz i chcesz byc z nimi naraz, taka cwana jestes ze ladnie mowisz o milosci, wyuzdana samica pod przykrywka milosci

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    popieram WarnGirl. Jak może powiedzieć,że Cię kocha a być z inną?
    Nie przeszkadza jej,że wymawia Twoje imię?
    Poza tym możesz mu wierzyć w każde słowo, które powiedział?
    I co myżlał,że łatwiej to zniesiesz jak się dowiesz,że NA BARDZO DŁUGO BEDZIESZ JESZCZE W JEGO SERCU?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    jakby facet żpiąc ze mną wymawiał imię Innej, albo podczas zbliżenia, albo gdy tylko rozmawia ze mną to bym go 'kopnęła w d…’ – no nie czarujmy się która sobie na to pozwoli? Moim zdaniem żciemnia z tym, że wymawia Twoje imię będąc z tamtą. Ja bym robiła o to awanturę i na pewno nie byłby szczężliwy. 🙂

    Jak będzie chciał wrócić to go absolutnie nie przyjmuj – bo to dzieciak jest i dziewczyny mają racę że skoro kocha to po co szczężcia szuka u innej…wychodzi na to że tamtej nie kocha i jak jej to mówi to kłamie…ehh faceci!!

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    no nie dala mi (nie rozebrala mi sie do kamerki) a pewnie wiedziala ze chce wiec wykorzystala to zeby sie poznecac na mnie i mysli ze sie potem na niej nie odegram, odegram sie chocby w taki sposob ze jak bede cos sobą reprezentowal to wtedy kobiete zdradze aby miec sex bo wczesniej niemoglem miec bo niechcialem bajerowac dziewczyn tak jak one chcą
    problemy autorki opisane w poscie sa nastepstwem moich problemow, wy sie na nas lubicie poznecac w mlodym wieku to potem sie poznecamy na was i taka WarnGirl jak teraz sie smieje to potem bedzie lezala w piachu, lepiej sie WarnGirl przyznaj ilu ty kochasz i chcesz byc z nimi naraz, taka cwana jestes ze ladnie mowisz o milosci, wyuzdana samica pod przykrywka milosci

    czlowieku, przestan wreszcie obrazac innych, alebo zbierz sie z tego forum..

    co do tematu, jak odszedl, to nie kocha, jak mowi ze kocha, ale nie chce wracac, to nie kocha, tylko chce zostawic sobie otwarta furtke do Ciebie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój ex zachował się jak potwór."

Przewiń na górę