• Autor
    Odp.
  • Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    davidlive.

    Mialem szczesciopak, meczylem sie nad nim rock, bol, skurcze miesni, czasami nie moglem wstac z dywanu. Zajezdzalem brzuch ale sie udalo.

    Z moich obserwacji:

    – dziewczynom to sie podoba, lubia poglaskac ale jezeli masz zjebany charakter to nawet szczesciopak Ci nie pomoze 😉

    – niektore wola grubaska albo zwyklego kolesia jakkolwiek to mozesz zrozumiec 🙂

    – wola faceta nawet brzydszego, mniej zgrabnego i grubszego z wiekszym poczuciem humoru nizeli wysportowanego przystojniaka, ktory tylko siedzi, narzeka albo czymkolwiek sie przechwala 😉

    Dla kobiet wyglad nie liczy sie tak bardzo jak dla nas. Nam wchodzi cos przez oczy, im przez uszy i to co przezywaja, emocje, odczucia itp. Kiedy Cie widzi jasne ze spojrzy najpierw jak wygladasz ale pozniej bardziej ocenia Twoje zachowanie, osobowosc, charakter i to jaki masz poglad na pewne rzeczy a nie wyglad 🙂

    Zreszta niech kobietki sie wypowiedza one Ci slodko to opisza 😀

    davidlive
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    wiem ze to moze byc próżne ale chcialbym aby mnie ocenily tak od pasa w góre ,chce zobaczyc ich opinie.

    czasem mysle że na tym forum to jest chyba wiecej facetów 😆 😆 😆

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Zerknęłam na twoje zdjęcia.

    Wg mnie twoja budowa ciała jest jak najbardziej w porządku. Nie jesteż chuderlakiem i pewnie nigdy nie będziesz, ale gruby to ty absolutnie nie jesteż.

    Mnie osobiżcie podobają się wysocy wieszaki lub masywni zwłaszcza w barach. Nie cierpię kaloryferów, przesadnej opalenizny, zbyt pięknej buzi i wymyżlnej fryzury u faceta. Facet powinien być facetem. Najważniejsze to być czysty, schludny a nie zrobiony jak na wybieg.

    Mój chłopak jest żrednio wysoki i ani chudy ani barczysty. Ostatnio wręcz zapużcił mu się mały brzuszek. Nie mniej jednak nie myżlę, że mógłby wyglądać inaczej, choć jak brzuszek jeszcze bardziej zapużci to będę go na pewno mobilizować aby go zrzucić. Nie oglądam się za innymi na ulicy. Czężciej wypatruję ładne dziewczyny heeh 😀

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Jeżli mogę jeszcze dorzucić, co mi się ewentualnie w tobie podoba to owłosienie: męskie i umiarkowane. jak dla mnie idealne.

    Mój facet tez tego nie ma. Jak widać nie chodzę ze swoim ideałem. On z resztą też ma swoje typy kobiety, do których ja nie należę.

    davidlive
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    hehehe

    byłem z kilkoma kobietami , tak dluzej tak aby zobaczyły mnie „całego” nigdy zadna laska czy to obca czy tez nie nie powiedziała mi że jest to obrzydliwe, a moja kobieta jak powiedziałem ze chce zgolic te „słotkie i milusie włoski” to sie tak zdenerwowała ze kurde az jej musiałem tłumaczyc że zartowałem 😆 😆 😆 😆

    kiedys ie tego wstydziłem teraz hmmmmm

    mam tylko kompleksy co do brzucha (94cm w pasie) i ud

    alei z tym sobie porade.

    dzieki za te słowa 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mój grubasek…"

Przewiń na górę