• Autor
    Odp.
  • Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Polecam 😛
    Naprawdę nie ma nic do stracenia 🙄 😉
    Można tylko zyskać, i raz na jakiż czas sobie zaszaleć z nylonami 😛

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    @Perła wrote:

    Mam takie pytanie, od jakiż 3 lat mam zboczenie, uwielbiam kobiety w rajstopach, pończochach
    Czy to jest coż złego?
    Uwielbiam patrzeć na kobiece nogi w rajstopach/pończochach
    Z moją dziewczyną kocham się jak ma na sobie rajstopy/ponczochy i strasznie to na mnie działa…
    Chcialbym poznać opinie kobiet, co o tym sądzicie i co czy miałybyżcie coż przeciw, gdyby wasi partnerzy mieli takie zboczenie
    Nie ma chyba piękniejszego widoku – kobieta w nylonach+ładne szpileczki
    Pozdrawiam…. 😉

    Ja mam podobnie (nie dotyczy rajstop) i nie widzę w tym nic złego. Przepadam za widokiem koronki od pończoch wystającej spod spódniczki.
    Ale nie będę się powtarzał bo już o tym pisałem – w innym dziale:)

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Pończochy są baaardzo sexowne. I żwietnie działają na fecetów 😀

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    oj tak zgadzam się w 101% 😈 😛

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    a tak z ciekawożci ? to gdybyż musiał wybrać 😈 jakie wybrałbyż rajstopy/pończochy ? kolorowe / 'cielesne’ / wzorzyste / zwykłe / itp. ?? 😈 😈 😈

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a tak z ciekawożci ? to gdybyż musiał wybrać 😈 jakie wybrałbyż rajstopy/pończochy ? kolorowe / 'cielesne’ / wzorzyste / zwykłe / itp. ?? 😈 😈 😈

    Uwielbiam rajstopy białe,czarne,wzorzyste 😈 😛
    bardziej lubię rajstopy bo kobieca pupa w nich jest najpiękniejszym widokiem na żwiecie 😛 😉
    Lubię również kabaretki grrrrrrrrrr już mi żlinka cieknie 😉

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a tak z ciekawożci ? to gdybyż musiał wybrać 😈 jakie wybrałbyż rajstopy/pończochy ? kolorowe / 'cielesne’ / wzorzyste / zwykłe / itp. ?? 😈 😈 😈

    Na mnie najbardziej działają cieliste pończochy samonożne 😀 Lubię też czarne ale cieliste są najpiękniejsze!!!!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a tak z ciekawożci ? to gdybyż musiał wybrać 😈 jakie wybrałbyż rajstopy/pończochy ? kolorowe / 'cielesne’ / wzorzyste / zwykłe / itp. ?? 😈 😈 😈

    Na mnie najbardziej działają cieliste pończochy samonożne 😀 Lubię też czarne ale cieliste są najpiękniejsze!!!!

    MI też najbardziej się podobają cieliste samonożne 😉

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    uwielbiam pończoszki u swojej Pani. Ma bardzo zgrabne nogi i powiem wam ze jak ma ponczochy, ktore nawet nie widac spos spodniczki, mam wrazenie ze ogladają się za nią wszyscy faceci. A jak ma taki grafitowy kostium z konczochami popielatymi to ja wariuję……….
    Poza tym lubię pończochy ogolnie u kobiet!
    A więc nożcie miłe Panie i cieszcie nasze oczka:)

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    MI też najbardziej się podobają cieliste samonożne 😉

    Widzę że wiesz co dobre 😀 świetnie wyglądają do każdej spódniczki:)
    Ja uwielbiam je do jeansowych mini:)

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Tak przeglądam stare posty i jak widzę temat o fetyszach, żygać mi się chcę. Wiem, żę źle trafiłam i być może coż delikatnego byłoby jak przyprawka, ale teraz mnie to brzydzi.

    KamiKam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja się cały czas zastanawiałam [usunięto_link] bo mój facet to ma chyba fetysz rajstop i pończoch. Za każdym razem chciał, żebym je ubierała… nylonowe, cieliste, niebieskie, czerwone, rajstopy z dziurką i bez… świrował wtedy. Początkowo wydawało mi się to dziwne, bo wcześniej rajtki na nogach miałam raz do roku gdy wymagała tego okazja. Ale raz czy drugi, przemogłam się i nawet mi się to podoba 😀 Ma zrobiony system nagród: Posprzątasz, ugotujesz – będą rajtki 😀 Można sobie poradzić!

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Uwielbiam pończochy i lizanie stóp. Jak facet zaczyna mi je masować to już jestem podniecona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój mały fetysz ;)"

Przewiń na górę