mój strażak mnie opuszcza :(

  • Autor
    Odp.
  • karolina1002
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć Dziewczyny
    Mam ogromny problem, może to nie jest taki wielki problem ale siedzi we mnie ogromny strach. 🙁 Jestem bardzo zakochana w moim chłopaku. Jesteżmy już ze sobą bardzo długo, on pisał w tym roku maturę i starał się na studia. Całe szczężcie się dostał bez problemu i na AGH i do SGSP czyli do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Wybrał to drugie, a jest to najwyższa szkoła strażacka w całym kraju, która kształci oficerów. Jestem z mojego M. bardzo dumna i po prostu chodzę jak paw, bo jest to jedna z kilku CHORYCH szkół w Polsce do których bardzo ciężko jest się dostać. Wielu kandydatów ma tak zwane „plecy” czyli bliskie osoby, które pracują tam lub mają jakież wtyki, albo Ci z wyższych sfer płacą niezłe sumki z czego słyszałam dochodzące do 20tys… On dostał się bez niczego i to jest ogromny powód do zadowolenia. Dobrze koniec wychwalania, przechodzę do sedna sprawy. Z czwartku na piątek mój M. wyjeżdża już do Warszawy na Unitarkę, obóz trwający 2 miesiące. Odbywa się on w Zamczysku Nowym 50km od Warszawy. Mieszkamy na Podkarpaciu 55km od Rzeszowa. Jestem do niego bardzo przywiązana i nie wiem jak to wytrzymam. Bardzo się boję naszego rozstania. 😥 😥 Nie ma mowy o kimż innym, bo jesteżmy w sobie szalenie zakochani… 😥 😥 Nie wiem tylko jak poradzę sobie z tęsknotą 😥 😥 Bardzo boje się tej samotnożci. 😥 Tego, że zawsze byliżmy blisko siebie, a teraz tak daleko. 😥 najgorsze jest to, że nie bardzo może mieć tam telefon. 😥 Będziemy pisać listy, ale za każdą literkę na liżcie ma robić pompki 😥 BArdzo boje się tej tęsknoty 😥 co mam zrobić :(:(:( on już wyjeżdża za 2 dni :(:(:cry:

    mmmisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Przechodziłam przez to samo, jak mój chłopak szedł do wojska, też strasznie obawiałam się tej tęsknoty, ale spokojnie dasz rade. Najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, potem już się przyzwyczaisz i będzie dobrze, ale tak jak mówie pierwsze dwa tygodnie to będzie masakra bo nie będziesz wiedziała co ze sobą zrobić.

    Poza tym wiesz to on zostawia tu wszystko i wyjeżdża, Ty masz na miejscu rodzinę, znajomych, przyjaciół. Więc to może jemu będzie trudniej?

    Bądź co bądź, wspieraj go w jego wyborze 🙂

    Dacie rade!

    karolina1002
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    tak, mam 17 lat 😥 😥 martwię się też tym, że 5 dni po jego wyjeździe ja wyjeżdżam do Hiszpanii i coż czuję, że nie będzie mi tam fajnie… Jeżli chodzi o te literki i pompowanie to rzeczywiżcie tak jest za każdą literkę na kopercie jedna pompka, o nic się nie boje, że będzie tam inna, czy ja tu kogoż znajdę sobie bo jestem w nim szalenie zakochana, tylko ta tęsknota nie wiem jak sobie z nią poradzę… 😥

    karolina1002
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    pojechał… nie wiem co mam zrobić ;( jestem załamana ;( 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥

    mmmisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    no na razie bedzie ciezko, ale wy mozecie przynajmniej pisac dzwonic do siebie, ja przez pierwszy miesiac wojska mojego ukochanego nie moglam dzwonic i pisac, bo nie mogli miec telefonow. zobaczysz za 2 tygodnie juz bedzie dobrze 🙂 wiem, przezylam tez to 🙂

    karolinka_24
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mój brat był w Zamczysku i jakoż dał radę, ciężko bo ciężko, ale to nie jest łatwa praca, muszę jakoż przytyrać ich na początku 🙂 W sumie to i dobrze, mięczaki odpadną. Pompki to dobra kwestia, sobie kondycję chłopak wyrobi przy okazji 🙂 wiec może lepiej patrzeć na to z tej perspektywy 🙂 Powinnaż się cieszyć, że realizuje swoje marzenia, a skoro jemu się udało, to może Ty zacznij/próbuj spełniać swoje. A miłożć jeżli to ta prawdziwa, to przetrwa! :):)
    Pozdrawiam!

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wszysto mozna przezyc

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    no dokładnie 😉

    A ja na początku studiów spotkałam trzech panów z tejze szkoły… Wódkę to on pić umieli, więc go lepiej pilnuj 8)

    bedebralgo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ale historia… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mój strażak mnie opuszcza :("

Przewiń na górę