Mój tydzień z Marilyn

  • Autor
    Odp.
  • loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Bardzo lubię filmy z MM i o MM 🙂 Podoba sie wam Mischelle Willimas w tej roli?
    Film, to oczywiscie „Mój tydzień z Marilyn”.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Bardzo możliwe, ale ja nie wiem

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Zdaje się, że w Newsweeku widziałąm bardzo pozytywny, ale nie pochlebny artykuł o tym filmie.Na film bardzo chcę iżć.
    Michelle sama w sobie nie jest zbyt podobna do marilyn, ale nominacja do oscara coż tam jednak znaczy.
    A charakteryzacja też żwietna 😉

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Mnie się film podobał, bo zagrała swietnie 🙂 Momentami zapominałam, że ona to nie MM 🙂 Mimo to, ze wygląda troszke inaczej. Ale historia w ogole fajna, bo opowiada o kreceniu przez nią filmu „Książę i aktoreczka” i o tym jak zakochał sie w niej 3 asystent reżysera Colin 🙂 Na chwilke wszedl do żwiata wielkiej gwiazdy i bylo miło 🙂 No i to historia -prawdziwa, wiec dlatego tez sie fajnie oglada 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Szkoda, że nie wiecej opinii, bo jestem ciekwaw czy wszystkim tak się podobała jak nam 🙂

    Ale może nie wszyscy zdążyli obejrzeć… Jeżli nie -to zachęcam ;p

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Bardzo lubię filmy z MM i o MM 🙂 Podoba sie wam Mischelle Willimas w tej roli?
    Film, to oczywiscie „Mój tydzień z Marilyn”.

    lubię. i mi się podoba 😉

    [/quote]
    fajne uda :-

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    W kinach już nie ma szans tego zobaczyć patrząc na daty waszych komentarzy 😀 Nie wiecie czy już to wydali na dvd albo jakkolwiek? Mogłem znaleźć wczeżniej ten temat 🙁

    czytajka15
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Również podpinam się pod prożbę Kawoszki. Będę bardzo wdzięczna za udzielenie informacji.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Czytajka- już wydali. 🙂 Ale też niedawno więc dobrze wczeżniej szukałem tylko nie mogłem znaleźć bo wydawali ten film ponoć przez pół roku. No nie chce mi się w to wierzyć, że aż tyle czasu to zajmuje ale ważne, że jest w ogóle dostępny.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    To wcale nie długo, Artysty jeszcze nie ma albo Igrzysk smierci 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój tydzień z Marilyn"

Przewiń na górę