Moje dziwne ale skuteczne odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • alicja83
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    miesiąc temu zaczęłam pić ocet jabłkowy ojca mateusza. robię sobie koktajle z cytryną i miodem, aby wzmocnić organizm przed zimą. zważyłam się wczoraj i schudłam 4 kilogramy… nie wiedziałam, że naturalny ocet jabłkowy żwietnie smakuje, a tu się okazuje, że nawet odchudza.

    😀

    adelajda81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    🙂 Serdecznie witam. Mi to nie grozi, ale co piszesz- za bardzo nie wierzę 😡
    Powodzenia we wszystkim życzę ❗

    marika24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ocet jabłkowy odchudza, ale pod warunkiem, że jest naturalny. moja babcia od wielu lat pije ocet jabłkowy i nie ma problemów z wagą, a wcale mało nie je.

    malgorzat82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ocet jabłkowy ojca mateusza ma wspaniały smak. sama piję go bez rozcieńczania. dwie łyżeczki po jedzeniu rano i wieczorem. udało mi się zrzucić 3 kilogramy i piję dalej. potrzebuje jeszcze około pięciu i będzie wspaniale.

    bluro
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    skąd ta nazwa „ojca mateusza” jest to w jakiż sposób powiązane z Księdzem Mateuszem Ligockim w serialu „Ksiądz Mateusz”

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Najzdrowsza jest diet bazująca na 5 regularnych posiłkach – małe porcje uwzględniające zdrowe składniki.

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Podobno ocet jabłkowy pozwala tylko pozbyć się wody z organizmu, nie jest to więc typowe chudnięcie związane ze zmniejszeniem tkanki tłuszczowej. Owszem waga pokazuje mniej, ale chyba nie tylko o to chodzi w odchudzaniu.

    Londerka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja z kolei piję soki sportfood, a że są tak sycące i smaczne to czesto po nich nie chce mi się w kompletnie jeść. dlatego widzę ze waga leci w dół – łatwo i przyjemnie!!

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja 4 kg schudłam po tym, jak zaczęłam pić dużo wody, i po prostu uregulowałam gospodarkę wodną organizmu 🙂

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    a u mnie wystarczyła zmiana zabezpieczenia, mam błonę dopochwową, zakładam tylko przed stosunkiem i jeszcze mnie nie zawiodła, a waga spadła i to dużo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Moje dziwne ale skuteczne odchudzanie"

Przewiń na górę