• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Kochacie morze??Bo ja kocham!!! 😆 Nie przepadam za gorami,no chyba,ze Alpy,ale ogolnie sto razy wole morze.:) Najbardziej uwielbiam morze Adiratyckie np WLOCHY! BYlam tam kilkanascie razy w Rimini za Venezzia.SUper miasteczko,pelne rozrywki,zero nudy,3 poziomowa dyskoteka,mase sklepooooooow 😀 ,plaze wielkie,czyste,zadbane,woda ciepla czasem az za bardzo ale to nic.:P Baltyk ma rowniez swoje + takie jak:
    -najlepsze zachody slonca
    -nasze morze pachnie specyficzny zapach i jod

    A minusy:
    -nienawidze tlumow na palzy i od 7 rana wynalezienia miejsca i pchania sie kto pierwszy! 😈
    – brudu,papierochow,smieci na plazy
    – chamstwa niektorych polakow
    -wiecznych: RYBEK i piwa
    -NUDYYYYYY zwlaszcza w malych dziurach typu Ustronie,gdzie obejdzie sie cale „miasto” w 5 minut i nuda dalej.:/

    A Wy co sadzicie na ten temat??Kochacie mroze tak jak ja??To zapraszam do pisania!! 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Był temat o Tatrach to jets i o morzu 😉

    A więc(wiem,wiem-zdania nie zaczyna sie od „a więc” ) uwielbiam morze.Nie chodzi mi tu nawet o zażywanie morskich kąpieli,ale bardziej o żwietne miejsce do opalania 😆 poza tym uwielbiam zachody słońca na plaży i wieczorne spacery brzegiem morza 🙂 Tylko dlatego lubie morze.Poza tym kręci mnie atmosfera panująca w turystycznych miasteczkach nadmorskich 😉 Chyba lubie komercje 😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja latem lubię morze zima góry 😛
    tam gdzie ja jeżdżę są plaże czyste, nie ma rybaków i szeroka plaża.. ale ponoć nasze morze zrobiło sie bardzo modne.. i w tym roku było bardzo duzo ludzi tam gdzie byłam 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A ja jeszcze nie bylam nad morzem 😛
    Ale za to wlasnie wrocilam z wypadu w pieniny ze znajomymi i bylo…. zajefajnie 😉

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja byłam rok temu nad morzem.. fakt, że nie na wakacjach, ale na komunii i ….. przywiozłam ze sobą pamiątkę w postaci mega-hiper-męczącego przeziębienia 🙂

    Ale i tak lubię morze 🙂

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    nie lubię morza…może dlatego że raz już przywiozłam grypę do domu…polecam wypady w góry…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MORZE!!! :D"

Przewiń na górę