może coż wyjątkowego na rocznicę??

  • Autor
    Odp.
  • gabinka_23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    witam wszystkie forumowiczki! 🙂 jestem kompletną „żwieżynką” na tym forum ( w ogóle to mój forumowy ” pierwszy raz”).
    Piszę bo mam prożbę- drogie Panie! podsuńcie mi pomysł na jakież oryginalne szaleństwo, z którego mogłabym skorzystać z okazji rocznicy mojego związku 🙂 Nie chciałabym wyskoczyć z czyms takim jak kolacja ze sphagetti, chciałabym zaskoczyć mego mężczyznę. Pomożecie?? z góry dziekuję 🙂

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    skok na spadochronie?!?!!

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja proponuje:
    -skok na bangii.
    – pobyt w SPA
    -zrobienie sobie tatułażu na przykład inicjały męższyzny a on Twoje

    gabinka_23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    🙂 hmm… jakbym tylko wiedziała gdzie w okolicy Wrocławia są skoki na banji to propozycja całkiem miła 🙂 ze spadochronem to bym się bała jednak. aż takich podniet nie szukam i myżlę że mój facet też nie.
    Tatuaż to troche trwała pamiątka… 😉
    A może podsuniecie mi coż sprawdzonego i skutecznego ( niekoniecznie ekstremalnego 🙂 )

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja i mój mąż w ramach zaręczyn zrobiliżmy sobie tatułaże na palcach serdecznych u prawej dłoni On ma moje inicjały a ja jego….
    Pamiątka trwała to fakt,ale to był spontan…

    gabinka_23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to jest fajny pomysł tylko chyba jeszcze nie na „zwykłą” rocznicę:) ale mogę skorzystać z pomysłu jak juz dojdzie poważnej fazy zaręczynowej?:)

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a moze po prostu zwykły wyjazd w gorki – mysmy tak zrobili, w weekend wsiedliżmy w autko, nie planowalismy nic, po prostu „prosto przed siebie”. Ja tak jak ty tez mam blisko Sudety, z wroclawia to jest godzina góra półtorej jazdy. Naprwde warto….a ile miłychych wspomnien, ech…..

    gabinka_23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzięki 'Tużka’ za pomysł. ciekawe że wczeżniej na niego nie wpadłam:)

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nie ma za co – polecam sie na przyszłożć 😉
    miłej rocznicy życze 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " może coż wyjątkowego na rocznicę??"

Przewiń na górę