Muzyka na lato

  • Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    Tak! Lato w mieżcie! Ha! 😀

    Faceci oglądają się za długimi nogami skąpo ubranych kobitek, a one na ich umiesnione lydki ;p

    Moja ulubiona pora roku zawsze jest dopelniona przez muzyke ktora pozwala mi poczuc sie jak na zachodnim wybrzeżu stanow, Kalifornia, LA, Miami, palmy, plaże, te sprawy :d

    Nagralem sobie skladaneczke ktora sprawia, ze czuje lato 😀

    Pozwole Sobie podzielic sie z Wami ;p

    [usunięto_link]

    Kawalki na zmiane polskie i ze stanow, sporo spiewania jak na moj gust, muzyka na kazda okazje:
    do samochodu, na impreze i do zrelaksowania w fotelu
    kawalki o piciu, o seksie, troche relaksacyjnych i sporo innych pozytywnych klimatow 😀
    polecam

    okruszynka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Umnie bywalo tak ze lipiec to muzya pozytywna radosna czytko letnia a lipiec i wrzesień to zamulacze verby po letniej miłosci hehe

    STFU
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    …pozwala mi poczuc sie jak na zachodnim wybrzeżu stanow, Kalifornia, LA, Miami, palmy, plaże, te sprawy…

    Miami to z całą pewnożcią East Coast. 😉

    Pod pojęciem muzyka na lato rozumiem festiwale, a nie dany gatunek czy wykonawca i dlatego uderzam choćby na Open’era. Chociaż jak się tak zastanowię to mam jeden utwór, który ewidentnie kojarzy mi się z wakacjami: [usunięto_link].

    KellyBundy123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jak dla mnie reggae jest bardzo wakacyjnym stylem muzyki. hamak, zimne piwko, reggae w tle i pełen luz 🙂 Coż cudownego 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link]

    miszczu, co Ty na to? dobre? 😆

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    na lato przede wszystkim energetyczne kawałki – najlepiej klasyki w stylu coco jumbo i dr Albana jupi

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    A słuchacie jeszcze starych oldschoolowych kawałków z lat 60,70,80? Bo dla mnie one są na lato, jesień, zimę i wiosnę i nigdy się nie nudzą! 🙂

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Bardzo często, w ogóle takie stare kawałki strasznie kojarzą mi się z wakacjami. Najbardziej lubię ABBE, ich muzykę ale też teledyski, miały rewelacyjny klimat!

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Zależy co z tamtych lat. 🙂 W każdym razie ja wolę Quennów posłuchać, czy Jacksona niż disco polo, chociaż ludzie się przy tym bawią. 🙂

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Jest sporo wykonawców, których mam często ochotę posłuchać, ale niestety nie zawsze pamiętam wszystkie tytuły… Znacie jakąż stronę gdzie są te wszystkie kultowe nutki zapisane? Nie wiem czy coż takiego istnieje w ogóle…

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Internety za małe na WSZYSTKIE 😉
    Ale posłuchać możesz na Stars.TV oni grają głownie takie klasyki, a do tego maja godzinę, gdzie graja tylko lata60te do 80tych, choć ja wolę wieczorne Best Party 🙂

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    O, nawet widzę, że są w Orange na 168 😀 to ich dzisiaj sprawdzę… 🙂 Podzielę się moją opinią w najbliższym czasie, najpierw muszę dokładnie zbadać co tam grają i czy warto.. I czy nie ma głupich programów :O

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    To mnie dziewczyny zaskoczyłyżcie tą stacją 🙂 Ja uwielbiam tego typu muzykę i najczężciej słuchałam radia internetowego, ale wiadomo, teledyski z tamtych czasów też są żwietne. Teraz będę miała możliwożć również pooglądać 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    na lato proponuję boską Shakirę z jej upojnym głosem 🙄

    Rabiosa! [usunięto_link]

    muza. taniec. użmiech. rytm. nie zawadzi odrobina czułożci 😉

    Lutyka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dance, techno, trance i house, czyli Armin Van Buuren, Tiesto, David Guetta itd.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka na lato"

Przewiń na górę