My i rękodzieło, majsterkowanie – pytania i odpowiedzi

  • Autor
    Odp.
  • netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Witam:). Rozpoczęłam nowy temat, bo mam pytanie, a nie pasuje do pozostalych. Proszę również o dopisywanie tutaj swoich pytań.

    Otóż mam dwie bomby ( lampy takie z papieru i drewna ), niestety są troche brudne:(, jakież paprochy wlecialy i nie moge sie ich pozbyć. Pomyslalam ze można pomalować całą lampę farbkami plakatowymi, ale z jednej strony oczywiżcie tanio, z drugiej czasochłonne. Myżlałam również o spreju, ale nie wiem do końca jaki, może jest uniwersalny. Czy będzie widać żwiatło przez tą lampę jak pomaluję sprejem? I czy będzie widać te nieszczęsne paprochy? Bawić się w naprawę lamp, czy po prostu kupić nowe?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Jesli lubisz takie majsterkowanie i masz na to czas,to jak najbardziej sprobowac.Ja zas polecialabym jak najszybciej do sklepu po nowe;p

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    No tak, czasu to nie mam za duzo, ale lubie majsterkować.

    Widziałam za 6 zł:/ wiec lepiej kupić… Ale… Mojemu się te lampy nie podobaja:|, wiec nic z tego;(. No ale cóż;P. Widziałam lepszą w ikea za 150 zl;X (nie papierową), to może polubi papierowe;).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " My i rękodzieło, majsterkowanie – pytania i odpowiedzi"

Przewiń na górę