=N a d m i e r n e_w y p a d a n i e_w ł o s ó w= POMOCY! :(

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Ja już nie wiem, co mam robić…
    Strasznie wypadają mi włosy, niewiem,od czego…
    koleżanki mówią mi, ze to moze być skutkiem diety…
    Co powinnam jeżć, zeby przestały wypadać?
    Jakich leków używać?
    Brałam tabletki ze skrzypu -> nie pomogły, myję włosy szamponem do włosów cienkich, delikatnych, ze skłonnożcią do wypadania Joanna, to wczoraj przeżyłam załamanie…
    Normą jest jak wypada do 100 włosów… Wczoraj (chyba padło mi coż na mózg, ale tak sie przeraziłam, że zaczęłam je liczyć 🙄 ) wypadło mi ponad 160 włosów, jedno pasemko…
    Jak tak dalej pójdzie, zostanę łysa…
    Boże, błagam Was, ratujcie mnie, bo chyba dostanę jakiegoż załamania nerwowego…
    Co moze być przyczyną?
    Jak zaradzić?
    PROSZĘ O POMOC :(:(:(

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Pomoze ci tylko dermatolog i badanie krwi u lekarza ogolnego. Musi stwierdzic, czy nie masz problemow z tarczyca, a dermatolog zrobi badania cebulek i powie ci co robic. My ci w niczym nie pomozemy, doradzajac odzywki, szampony, czy witaminy doprowadzimy cie do lysiny, ale lekarz ci pomoze!!!

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Przyczyną może być branie tabletek antykoncepcyjnych albo np. umiejscowienie się nerwów na pod skóra głowy… 🙁

    Ale oczywiscie lekarz Ci doradzi lepiej…

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Dokładnie, wybierz się na badania i do lekarza. Może być to skutek diety, może być to brak pierwiastka. Ja też borykałam się z takim problemem, zaaplikowałam sobie silice na wzmocnienie i podziałało. Czasem robię sobie jeszcze kurację naftową.

    joala
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    może kup sobie odżywkę WAX – mnie pomogła rewelacyjnie.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Dieta ma wpływ na włosy. Jeżli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Możesz zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy, kapsułki z witaminą H – biotyną. Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy stosuje się w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego. Zabieg jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " =N a d m i e r n e_w y p a d a n i e_w ł o s ó w= POMOCY! :("

Przewiń na górę