Na czym polega Hollywodzki makijaż?

  • Autor
    Odp.
  • Maje
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Dużo się teraz o tym słyszy.. Znacie więcej szczegółów? Ponoć jest trendy..
    czy chodzi o smoky eyes?

    Maje
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    No włażnie tak żrednio można tam się czegokolwiek dowiedzieć.

    Krysiaks
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pewnie chodzi o intensywny makijaż długo utrzymujący się, cechujący się przeważnie malowaniem oczu na zasadzie smoky eyes czyli efekt oczu jakby za mgłą – nie polecam na dzień:)

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    dla mnie makijaz to trudny temat. oczywiscie podstawy do pracy czy szkoly to luzik, ale jakies zaawansowane formy to juz problem. kiedys widzialem w ap, w mojej policelanej ze sa jakies kursy gdzie ucza takich rzeczy, ale odpuscilam. nie wiem, moze ja nadaje sie do zycia w lesie, na odludziu gdzie nie trzeba ciagle pudrowac sobie noska

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Hollywoodzki makijaż to taki, który wybierają największe gwiazdy:) Na DoUrody.pl jest cała seria artykułów na temat różnych makijaży najbardziej znanych kobiet, a wżród nich Merlin Monroe, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn:)

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Można to różnie rozumieć. Mi się to kojarzy z makijażem perfekcyjnym pod każdym względem. Też z kamuflażem, tzn. z dużą warstwą podkładu, ale tak nałożonym i tak dobrym gatunkowo, że nie wygląda to sztucznie. Nie oszukujmy się, gwiazdy czy też makijażyżci gwiazd używają naprawdę profesjonalnych produktów z którymi zwykłe, drogeryjne marki nie mogą się równać. Słyszałam, że w stanach popularną marką wżród gwiazd jest Eve Pearl. W polskich sklepach jej nie widziałam, ale wydaje mi się, że w internecie jest dostępna.

    migotka30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A tak a propos hollywodzkiego makijażu, czy słyszałyżcie o konkursie organizowanym przez Golden Rose na makijaże inspirowane stylem gwiazd? Na razie tutaj znalazłam informację [usunięto_link]

    orzeszeklaudia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jest okropny

    slonse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    macie jakież foto takiego makijażu ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na czym polega Hollywodzki makijaż?"

Przewiń na górę