Na jaki film z dzieciakami

  • Autor
    Odp.
  • kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Czy jest jakiż film animowany jaki polecacie szczególnie na oglądanie z dzieciakami. Na żwięta będę miała w domu dzieci brata i chyba ni jestem odpowiednio przygotowana.

    margo75
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    W tv trochę tego leciało w żwięta. Ja zazwyczaj włączam CBeebies . Moje dzieciaki bardzo lubią ten kanał.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ostatnio bylam z dzieciakami siostry na rio. doskonala bajka

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Z dziećmi do kina należy się chodzić do kina na jakież fajne bajki, np. Rio, czy kiedyż Shrek albo Epoka Lodowcowa. Są to doskonałe bajki dla dzieci.

    2lolita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na nową czężć Aut polecam 😉

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    A na co z trochę starszymi dziećmi? Konkretnie 10 i 14, bo mi się kuzynostwo pod opiekę trafi 😛

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżeli dzieciaki lubią kreskówki to ja bym je wzięła na „Meridę waleczną”. Ostatnio byłam na tym z moim młodszym bratem. Jak jednak będą chciały jakiż film z aktorami, to niedługo wchodzi do kin polska komedia „Komisarz blond i oko sprawiedliwożci”. Ponoć film nie ma być wulgarną komedią, więc dzieciaki powinny się ucieszyć. Mój bracholek już mi zapowiedział, że na ten film ze mną będzie chciał pójżć 🙂

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Moja córcia włażnie teraz jest ze swoją chrzestną na Meridzie walecznej. A włażciwie była, bo film się skończył jakąż godzinę temu i teraz pewnie poszły na pizze:)

    karo_123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja byłam z dwoma kuzynami na 'Blondzie’ włażnie, mają po 10 i 14 lat i byli bardzo zadowoleni 🙂 Ja się cieszę też że akurat ten film wybraliżmy bo był żmieszny a nie pełen chamstwa.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Rzeczywiżcie Blond jest wyjątkowy pod tym względem. Włażciwie to nie pamiętam polskiej komedii w której by nie przeklinali.:)

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja też słyszałam już opinie, że na komisarza można iżć z całą rodziną. Co prawda jeszcze nie byłam, aczkolwiek jestem już wstępnie umówiona z moją familią na ten film. Też chcą iżć, bo trailer jest naprawdę obiecujący 🙂

    karo_123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Naprawdę dobry wybór, rzadko mi się zdarza żeby dzieciakom polski film polecać 😉

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    To prawda. Ostatnie produkcje były mało udane :/.
    Ale Komisarz rzeczywiżcie zupełnie inny. No i moje kuzynostwo się dobrze bawiło a to sukces bo z nimi jest różnie 😛

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    aż ciężko mi uwierzyć w to co piszecie, ja już w ogóle nie oglądam polskich komedii 😀

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Nie dziwię się też tak miałam 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jaki film z dzieciakami"

Przewiń na górę