• Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ostatnio bylam na weselu, siostra mojego chlopaka poszla sama…
    A wesele bylo takie ze kazdy mial wyznaczone miejsce do siedzenia :/
    Mlodzi z mlodszymi, starsi ze starszymi – i to jeszcze wokol nas sami ludzie ze strony drugiego z mlodych, wiec nikogo nie znalismy… no i wszyscy w parach… bez sensu, w sumie siedzielismy dosc czesto z nia, no ale tez mielismy ochote troche sobie potanczyc i pobawic sie we dwoje… wiec praktycznie cale wesele spedzila siedzac sama :/

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    hihi… …zalezy jakie wesele !!! i kto jest na nie zaproszony… 8)

    u mojej kuzynki- wesele przypominalo bardziej studniowke -albo jakas dobra impreze … 8) – bylo mnostwo mlodych ludzi; od 20- do 32 ( ona sama ma 23 lata- wiec zaprosila znajomach w tym wieku )-
    😆 normalne ,ze rodzine trzeba bylo zaprosic- wiec troche starszych tez bylo…
    -ale mlodzi siedzieli razem , a starsi razem 😆 ..
    ..nie wszyscy poprzychodzili z os.towarzyszaca – i bylo git… 😉

    …ja oczywiscie poszlam z facetem 🙄 – a potem zalowalam …!!! 😕
    na weselichu bylo tyyyyle fajnych ciasteczek 😛 – bez partnerek … ! 👿

    (pozniej musialam gdzies po katach tanczyc z innymi .. …albo podsylac jakies laski mojemu partnerowi… 😛 😳 😉 )

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    a ja myżlałam, że jak się idzie z partnerem na wesela to też się z nim bawi a nie podrzuca partnerki do tańca 😆 😆

    Fantazja45
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Są takie strony gdzie można wynająć partnerkę lub partnera do zabawy…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a poza tym można przecież wziąć brata…

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A moim zdaniem lepiej isc na wesele samemu niz z partnerem ktorego sie slabo zna. Jakis czas temu, na wesele do kolegi zabralam slabo znanego (ale za to przystojnego..) kolege i to byl moj blad, chlopak okazal sie wyjatkowo nieobyty towarzysko, wesele – swietne, ale bez tej „kuli u nogi” bawilabym sie o niebo lepiej!!!

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A według mnie nawet jak się nie ma stałego partnera to zaproszenie kolegi czy koleżanki na przyjęcie weselne jest dobrym pomysłem. Zawsze jest z kim pogadać, zatańczyć a i życzliwe ciocie nie mają o czym dyskutować.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Nawet lepiej bez osoby towarzyszącej się fajnie bawić 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja zrezygnowałam z wesela. Niedawno rozpadł się mój wieloletni związek i nie wyobrażam sobie siebie bawiącej się samej.

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jeżli chcesz iżć sama upewnij sie, że będą tez inne osoby, które przyjdą same inaczej wesele będzie nudne jak flaki

    Gorseciarka_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Nie ma nic niewłażciwego ani dziwnego w samotnym pójżciu na wesele. Przeciwnie – jest to okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi. Nie trzeba się od razu nastawiać na poszukiwanie tego „jednego – jedynego”, aby nie doznać rozczarowania. Częste bywanie w towarzystwie z czasem zaowocuje. 😉

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    moze jednak pomyżl o jakimż koledze z którym po prostu fajnie Ci sie rozmawia, uwierz że wesele bez pary może okazać sie traumatyczne bo żaden facet z para nawet nie pogada bo zaraz laska krzywo sie patrzy

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Przede wszystkim zorientuj się, ile osób będzie na weselu. Ilu samotnych panów. Jeżli będą same pary, to faktycznie poproż kolegę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na wesele bez osoby towrzyszącej…."

Przewiń na górę