• Autor
    Odp.
  • Cytrynka19
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Witam. Potrzebuję czegoż na woreczki pod oczami. One nie są od niewyspania. Ciągle je mam 🙁 .
    Podobno można je tylko laserowo usunąć lub jkaoż operacyjnie ale może jednak jest jakiż dobry krem lub mażć na to? A może ktoż ma taki sam problem? Prosze o rady beczy

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    A co dotychczas stosowałaż? Zapytaj w aptece o kremy, ja na swoje worki działam żelem ze żwietlikiem z Floslek i starczy. Ale ja mam po imprezach albo przepracowaniu. Co do zabiegów nie pomogę.

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Też mam tak jak Ty worki pod oczami. Są większe jak się nie wyżpię, ale generalnie są zawsze. Używałam już wielu kremów, żeli i niestety, ale tymi sposobami nie da się ich w 100% pozbyć. Można jedynie zmniejszyć ich widocznożć. Na opuchliznę stosuję okłady z ochłodzonych torebek po zaparzonej zielonej herbacie. Jeżli chodzi o maskowanie to korektor rozżwietlający.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A co dotychczas stosowałaż? Zapytaj w aptece o kremy, ja na swoje worki działam żelem ze żwietlikiem z Floslek i starczy. Ale ja mam po imprezach albo przepracowaniu. Co do zabiegów nie pomogę.

    mnie tez tylko ten swietlik wystarczy ;))
    slyszalam ze MK ma jakis cudowny krem

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Pierwsze słyszę na temat tego żelu,chyba muszę się mu przyjrzeć bliżej i również spróbować. No cóż,worki i cienie pod oczami to nasza zmora. Polecam również dobry krem nawilżający na noc do stosowania pod oczy.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Wypełniaczem stosowanym do likwidacji podkrążonych oczu jest kwas hialuronowy. Preparat podany w problematyczne miejsca powoduje nawilżenie skóry. W walce z podkrążonymi oczami pomoże Ci także karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla oraz mezoterapia igłowa.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja ukrywam pod makijazem, ale tez wychladzam je, np po imprezie przykladam zmrozone lyzki pod oczy, zeby opuchlizna sie zmniejszyla. Dobrze zatuszuje odpowiedni korektor albo te nowe kolorowe korektory kamuflaze. Ja mam taki w kredce z golden rose, Color Corrector Crayon ktory jest mega dobrze napigmentowany, wiec super kryje a po nalozeniu podkladu i pudru nic nie przebija.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Czytałam o tym i zaczełam stosować teorię o większym nawilżeniu właśnie tych miejsc pod oczami. Dwa razy dziennie nakładam pod oczy więcej kremu niż normalnie i pozwalam żeby sobie wchłonął. Róznica może nie jest diametralna ale po około 2-3 tygodniach worki stanowczo się zmniejszają.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moim hiten ostatnio jest krem pod oczy Remescar, usuwa on szybko cienie i worki pod oczami,poleciła mi go pani w aptece, jest wydajny i do każdego typu skóry 🙂

    piesprzewodnika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a może Floslek ze świetlikiem?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na worki."

Przewiń na górę