Najlepsze filmy 2010 roku

  • Autor
    Odp.
  • black_berry
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 3
    • Bywalec

    najlepszy serial!! [usunięto_link]
    😀

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    dla mnie najlepszym byl Avatar. Niesamowity film pod kazdym wzgledem.
    z ostatnich podobał mi sie Robin Hood.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    @izaczek wrote:

    czuje sie oszukana, po kliknieciu pojawia sie Gangsters cos tam.. i jakas gierka.. wrrr

    dlatego po najechaniu kursorem na dany link sprawdzaj w lewym dolnym rogu przeglądarki na jaki adres kieruje 😉

    a co do filmów to AVATAR był dobry, na robin hood’a niedługo sobie zapoluje 😉 a tak to jakoż mi ciężko powiedzieć co było dobrego jeszcze hehe ..

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    AVATAR – wszedł do kin w 2009:)

    Natomiast filmem roku 2010 dla mnie jest Shrek Forever – ja już widziałam i z całego serca mogę polecić;)!

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    O najlepszym filmie 2010 to będę rozprawiać jak się ten 2010 skończy. Shrek podobno trzyma poziom typowy dla Shrekowych opowieżci. Trochę ciekawych produkcji się pojawiło, ale bierzemy pod uwagę czas premiery u nas czy na żwiecie?

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Zgadzam się H_ulka z Tobą. Shreka jeszcze nie widziałam, ale się wybieram w najbliższych dniach.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Na pewno do tych filmów zaliczyłabym Czwarty stopień bardzo dobry film 🙂

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Oglądałam w kinie film Avatar i podobał mi się 🙂
    „Avatar” opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar. Bardzo fajna scenografia

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Avatara nie widziałam, może niedługo znowu będą puszczali? To nadrobię. Robin Hood – jestem rozczarowana. No i ostatnio Incepcja – niezła, ale też nie wybitna.

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    I co będzie w tych dodatkowych 8 minutach ??

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Incepcja – jak dla mnie film na wysokim poziomie.

    butterfly-23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mnie bardzo podobał się film Księga ocalenia. o premierach tego roku możecie poczytać na [usunięto_link]. Polecam:)

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @Ciri wrote:

    Będziesz miała okazję Avatara nadrobić, bo chyba pod koniec sierpnia znowu będzie w kinach. W nieco zmienionej wersji z dodatkowymi 8 minutami.

    O, to żwietnie! Warto było przegapić premirę, to sobie teraz zobaczę dodatkowe 8 minut:D. Drugi raz nie chciałoby mi się iżć tylko dla takiego bonusa.:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak dla mnie Avatar poniżej oczekiwać fabuła ala Pokahontas, dużo momentów gdzie film się dłużył, sceny ,które miały wbijać w fotel nudne jak np. ostania walka. Efekty ok,ale też bez szału może technika jaką je wykonali była rewolucyjna jednak poza przedstawionym żwiatem można to było spotkać w lepszym wydaniu w innym produkcjach. Film mocno wypromowany. Zaryzykuję,że „Tron Legacy” będzie lepszy pod tym względem,a jako film zje Avatara na żniadanie jeżli utrzymają poziom poprzednika.
    Tutaj zwiastun i oczywiżcie w HD 🙂
    [usunięto_link]

    Ammut
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mnie Avatar zachwycił 😀
    Doskonały do zrelaksowania…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepsze filmy 2010 roku"

Przewiń na górę