• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Teraz już smkk?! 😆 😆
    Samyk chłpie,co zrobisz jak już Ci się wszystkie kombinacje liter skończą? 😈

    Był jako samczyk, to może teraz będzie jako samczyk, samyczek, albo smyk 😆 Witaj w ogóle 😉

    smkk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    kobiety są żałosne i fałszywe. Niby wszystkie przeciwko seksowi analnemu a same tyłki wypinają. jak jesteżcie takie cnotliwe to po co gadacie tyle o analu? Zaloze sie ze jakbym chciał którąż z was przelecieć to byżcie sie pobiły której mam najpierw do dupska wsadzić 8)
    Już wole być do końca życia prawiczkiem i walić konia niż zadawać się z takim brudem jakim są kobiety

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Hehehehe,pobiły?! 😯 O to która pierwsza ma dać d*** samykowi?! 😯
    Z czym do ludzi chłopie?-nie wystarcz mieć tylko penisa-to akyrat każdy facet ma! Dobrze by było mieć jeszcze co nieco w głowie a Ty masz nasrane pod kopułą jak mało kto. Inaczej się już tego nazważ nie da,zresztą po co będę starała się pisać z zachowaniem zasad kultury osobistej skoro Ty po chamsku ciżniesz. Desperacja aż wali os Ciebie na kilometr-no to miłego walenia konia do końca życia.
    P.S. Ręka,dłoń też jest rodzaju żeńskiego 😆 zmień technikę.

    Witaj,zasadniczy!! 8)

    smkk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Lady Kala ty to byż pierwsza na mnie poleciala. wystarczylo by pokazać ci moje buły a juz bys byla wilgotna 😆 pewnie twoj facet tak cie poderwał. Pokazał miężnia a ty już mu w gaciach siedziałaż ;d
    takie wlasnie są kobiety. Puste i powierzchowne 😀

    zasadniczy ma rację 😀

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Teraz już smkk?! 😆 😆
    Samyk chłpie,co zrobisz jak już Ci się wszystkie kombinacje liter skończą? 😈

    nie jestem przekonana czy to nasz stary „poczciwy” samyk.. 🙄
    ktoż sobie uatrakcyjnia życie na forum raczej..

    smkk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    to czemu nie zbanujesz? 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    cgyba masz rację Iga-trochę nie w Jego stylu takie pisanie…

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Proponuje zostawic bez komentarza te beznadziejne wypowiedzi tego psychola, bo koles sie jeszcze nakreca 😕

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Lady Kala ty to byż pierwsza na mnie poleciala. wystarczylo by pokazać ci moje buły a juz bys byla wilgotna 😆 pewnie twoj facet tak cie poderwał. Pokazał miężnia a ty już mu w gaciach siedziałaż ;d
    takie wlasnie są kobiety. Puste i powierzchowne 😀

    zasadniczy ma rację 😀

    Spadaj i nie przekręcaj moich słów. A Lady Kala jest naprawdę bardzo porządna i nie waż się o niej takich rzeczy pisać 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Spoko zasadniczy-mi to naprawdę zwisa i powiewa co napisze o mnie internetowy psychopatyczny zbok 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Chociaż teraz to może ktoż pod niego się podszywać, albo zmienił on front prowokowania 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tak szczerze powiedziwszy to Iga chyba miała rację-to nawet nie jest styl pisnaia przwdziwego samyka.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale musi to być ktoż, kto żledzi forum, bo kojarzy nas 😈

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Ku*wa, może dajcie już wreszcie spokój z tym p*******dolonym skurczybykiem – czy tam on jest jeden, czy jest ich wielu… 😈
    nie sądzicie, że to najlepszy dla niego BAN!? 👿

    Po prostu – IGNORANCJAAA 😯 hahaha…

    A co do analu – ta ja aż tak wielkim zwolennikiem nie jestem, choć seks nie jest mi obcy, a nawet bardzo z nim sie zapoznałem – i w teorii i w praktyce – nie przesadzam, raczej jestem skromnyyy 🙄

    Powiem tak: po co wciąż anal, jeżli są prawdziwe źródła radożci seksualnej wprost i naprzeciw 😆 Ci, co tak szastają analem – chyba uważają, że to taka dobra metoda antykoncepcyjna – **ujowata, powiem wam – rzeadko kto umie wykorzystać w niej walory przyjemnożciowe, a w dodatku wcale nie chroni przed zapłodnieniem – nie wiem doprawdy o co wam tak naprawdę biegaaa 😛 tak się chwacicie przy analu?> ciekawostkaaa 😆

    smkk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol::lol: 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol::lol: 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol::lol: 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol::lol: 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol::lol: 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepsze pozycje do anala?"

Przewiń na górę