• Autor
    Odp.
  • Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Czytałam, że dobre jest tez picie zielonej herbaty, może być przed opalaniem, czytałam na blogu klubu miłożników dobrej herbaty, ze chroni nas przed szkodliwymi promieniami UV. Więc do kremu herbata i jesteżmy bezpieczne!;)

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No to prawda z tą zieloną herbatą. Też czytałam ten wpis na blogu Dilmah. Trzeba przyznać że wczesniej nawet nie wiedziałam że jest to możliwe żeby herbata tak mogła działać 🙂

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja bardzo lubię pić zieloną herbatę i kiedyż doczytałam włażnie o korzyżciach płynących z picia zielonej herbaty i jeszcze bardziej się przekonałam :))

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja też ja uwielbiam:) Więc nawet dobrze się składa;)

    A słyszałyżcie, że przy wystąpieniu uczulenia na słońce czy udaru słonecznego, oprócz działania miejscowego (np. panthenolem), warto zażyć wapno i aspirynę?

    pikna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    I podobno smarować się zsiadłym mlekiem 🙂
    Ja zawsze używam kremu z wysokim filtrem, najlepiej 50+, wtedy mam pewnożć, że ja i moje znamiona jesteżmy bezpieczni! Używam kosmetyków marki neoglis, i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam!!!

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Na znamiona to koniecznie bloker- nie ma co ryzykować…

    A jeżli chodzi o herbatę zieloną to włażnie tez gdzież czytałam, więc chyba powrócę do tego „nałogu”

    bellabeaux
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja uwielbiam mgiełkę do opalania Nivea bo moja skóra nabiera dzięki niej fajnego bursztynowego odcienia 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A ta mgiełka to jakiż przyspieszacz jest? Czy taki olejek z filtrem?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zdecydowanie masło kakaowe ziaji rządzi jako przyspieszacz, podobnie jak panthenol spray wżród „użmierzaczy” skutków:)

    paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja używam daxa od lat i zawsze się sprawdza;)
    Cena też nie przeraża, jak co niektórych firm;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy preparat do opalania"

Przewiń na górę