najseksowniejszy widok faceta

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    jaki widok faceta jest dla was podniecajacy??gdy w jakiej sytlacji go widzicie?? gdy co robi?? mnie bardzo rozgrzewa widok gdy widze jak moj facet rozpina rozporek…. uhh goraco sie robi 😈

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    chyba ze wiesz co ma zamiar zaraz zrobic 😈

    Prinxia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    jego owłosione ciało i ….. żcieżka do …. 🙂

    😉

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    moj facet nie jest zbyt owlosiony i do tego jest blondynem dlatego jego zarost jest prawie niewidoczny. ale jednak jest najseksowniejszym widokiem gdy tak powoli zaczyna rozpinac rozporek 😈

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    dla mnie jak siedze na kanapie na przeciwko widze prysznic a pod prysznicem on otwiera drzwi od kabiny i woła mnie paluszkiem 😆 😆 a ja posłuszna ide

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh.. a kto by nie szedl?:> 8) 8)

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    chyba mam ochote na prysznic 😆

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    z tym prysznicem to takie romantyczne…
    ale ja sobie tego nie moge wyobrazic tak na prawdę. Pod prysznicem wogole da sie kochac? Dla kobiet to jest tez utrudnienie tego typu, ze mokna im wlosy. a przeciez z takimi wlosami potem trzeba cos robic itd

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    moj chlopak powiedzial mi ze chcialby sie ze mna kochac w miejscu publicznym. np w samochodze na parkingu 😳

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Sex w miejscu publicznym jest ciekawy,nic chyba bardziej nie dziala na zmysly jak ten dreszczyk i niepewnosc ,ze ktos Cie zobaczy:)Jednak trzeba uwazac,zeby nie przesadzic.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja wole nie ryzykowac 😳

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja raz zaryzykowalam i bylo fajnie.Jednak wole TO robic w innych sceneriach.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja jednak wole nie probowac bo jagby ktos zobaczyl to bym sie spalila z wstydu 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    A taki sex w miejscu pulbicznym to jedno z większych marzen moich i mojego partnera. Oboje lubimi kombinowac z miejscami na sex. Chcemy sprobowac np w centrum handlowym, w jakims s klepiku w przebieralni :D, albo na dyskotece w kibelku. W samochodzie to robilismy to tylko w lesie, ale na parkingu…hmmm… 😆

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja probowalam tylko w toalecie. ale to bylo szalenstwo na maxa. juz wiecej wole nie probowac. a zwlaszcza na parkingu. 😳 raz gdy sie kochalismy w saloniku to byla niespodziewana wizyta jego rodzicow. myslalam ze sie spale ze wstydu 😳 😳 😳

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najseksowniejszy widok faceta"

Przewiń na górę