najseksowniejszy widok faceta

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    jaki widok faceta jest dla was podniecajacy??gdy w jakiej sytlacji go widzicie?? gdy co robi?? mnie bardzo rozgrzewa widok gdy widze jak moj facet rozpina rozporek…. uhh goraco sie robi 😈

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    albo jak sciaga koszulke…. 😀

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    widok bez koszulki, a jak już noago gdzież się przejdzie po mieszkaniu to ….. 😈

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    w spodniach podkreżlających tyłek bez koszulki no i oczywiżcie opalenizna i dobrze by było gdyby był nieco umięsniony[ale nie do przesady]

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    zgadzam sie z toba. oblesni sa tacy sztucznie napakowani. moj facet slodziusio tez wyglada w bokserkach……… 😈

    madonna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dla mnie najseksowniejszy widok to jak niema na sobie nic 😀

    Frania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dla mnie najseksowniejszym widokiem jest mój chłopak w opiętych bokserkach (najlepiej w paski), podkreżlających jego super tyłek i roszę zwisający brzuszek. No i oczywiżcie opalenizna…..

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja uwielbiam jak moj facet po kapieli wychodzi owiniety w pasie recznikiem z mokra glowa… uhh 😈

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    ja uwielbiam gdy moj facet jest juz gotowy, ale wciąż jest w spodniach lub jedynie bokserkach, ma taka smutna pomarszczona minę i blaga mnie zebym zaczęla 😀 Wtedy czuje nad Nim władze 8)
    Uwielbiam tez patrzec jak on piesci mnie dłonmi. Moje piersi i …

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja tez lubie gdy sie rozbiera 😀 az ciarki mnie przechodza

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    jak szczytuje i ten jego grymas na twarzy….grrrr….:)

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    a faceci chyba nie lubia gdy kobieta patrzy na nich podczas ich szczytowania. moj np odwraca glowe albo mnie tak przytula zebym nie widzila. wlasciwie to juz i tak sie przyzwyczailam i celowo sie gdzeis odwracam, zeby dac mu spokoj 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    no nie gadaj …. ja bym nie mogła sobie odmówic takiego widoku:) kurcze ale troszke mnie zmartwiłas bo moze on tego nie lubi?? Ciekawe….

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    albo się obawia że może głupio wyglądać, lub coż w tym stylu 😉

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    ale pare moich kolezanek mowilo, ze ich faceci maja podobnie. Takze to chyba sie zdaza dosc czężciej. Zwroccie na to uwagę;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najseksowniejszy widok faceta"

Przewiń na górę