Najwspanialsze pamiątki ze żlubu

  • Autor
    Odp.
  • wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja po żlubie mam żwietne pamiątki, które codziennie mi o tym przypominają. Dostałam sprzęty AGD więc pobyt w kuchni jest ciągłym wracaniem do tamtego momentu… 😀

    mar6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja kupiłam takie specjalne ładne duże pudło kartonowe i włożyłam do niego elementy mojej garderoby żlubnej: buty, sukienke (bez halki bo by nie weszła), bieliznę, welony,podwiązkę, butonierkę męża i drobne prezenciki od gożci takie jak kartki z życzeniami,zasuszone kwiatki…
    DO oddzielnego pudełka włożyłam rzeczy związane z przygotowaniami: projekty zaproszeń, wycinki z gazet, moje notatki, ulotki itp.
    Mysle ze to bedzie bardzo fajna pamiątka;)

    mar6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja miałam bukiet cantadesek a one nie nadawały się do suszenia. a co do przesądów to moja mama zasuszyła swój bukiet i jakos z tatą dali rade przezyc ze sobą 26lat;)

    Wiem ze czasami dziewczyny trzymają suszone bukiety do pierwszej rocznicy a potem rytualnie palą go;)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    jejciu… ale pięknie… nawet czytanie waszych wypowiedzi powoduje pewne rozrzewnienie 🙂 mar6 bardzo dobry pomysł 🙂 mam nadzieję, że się nie obrazisz, że go żciągnę, gdy nadejdzie ta chwila 😉

    wernona – przyznam, że to bardzo fajne pamiątki 🙂 szczerze mówiąc, wolałabym dostać nawet wspólny prezent od kilku osób w postaci wymarzonego mikrofalo-piekarnika niż kilka, zapewne cennych i pięknych, drobiazgów…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najwspanialsze pamiątki ze żlubu"

Przewiń na górę