• Autor
    Odp.
  • Laura1
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Podobno kazda z nas niby na cos narzeka……

    A jak jest z Wami; jestescie zadowolone ze swojej figurki?

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    Przede wszystkim- gruby brzuch- moj największy problem. Reszta moze zostać… No chyba, że troszkę uda:) Ale ogólnie nie narzekam i lubię siebie… Wierzę jednak, że tego brzuszka uda mi się pozbyć- a tak o, żeby być dla siebie idealna:) heh:)

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No włażnie ja mam podobny problem jak poprzedniczka… Niby wszystko ok i byłabym nawet baaardzo zadowolona, gdyby nie ten brzuch i okolice bioder… No i cellulit, z którym bezskutecznie walczę :/ Ale to się już do figurki nie zalicza.

    iglo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja akurat jestem szczężciarą jeżli chodzi o wagę, bo jem co chcę i nie tyję, ale mam za to krzywe nogi…no cóż matka natura nie obdarza wszystkim na raz
    a wszystkim panią, które schizują się swoją wagą polecam wybranie się do Anglii czy Irlandii, tam od razu wzrasta samoocena
    albo przeglądnięcie fotek, jak na przykład ta: [usunięto_link]
    nie za ambitnie ale można się dowartożciować i to na prawdę działa!!!
    ja z moimi krzywymi nogami to fotki Kate Moss sobie przeglądam, bo ona to ma dopiero krzywe, a uważana jest za jedną z najpiękniejszych modelek

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja nie mam na co narzekac tak naprawde, na szczescie

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    ja jestem ogólnie szczupła,ale mam boczki i trochę brzuszka, ale wiecie co może jestem dzwina,ale mi sie bardzo podobaja u kobiet szersze uda,jak ja bym chciałam miec szersze uda mmmm:D

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    ja nie mogę narzekać na figure, ale widomo tu za dużo tam za dużo;] szczególnie boczki i brzuszek reszta nie sobie bedzie jaka jest;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasza figurka"

Przewiń na górę