Nasze Cuda rodzą się w sercu…

  • Autor
    Odp.
  • ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Osobiżcie ne przeżyłam cudu i trudno mi na ten temat rozmawiać. To taka trochę odrealniona sprawa dla mnie i nie wiem co musiałoby się stać, żebym mogła powiedzieć, ze to włażnie był cud.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jakoż nie wierzę w cuda…od kiedy modliłam się o cud a on się nie zdarzył.
    Coż się dzieje-ok,zwykły przypadek,zrządzenie losu,ale nie doszukuję się w tym zaraz jakiż cudów…to co mi się przytrafia to po prostu fart,absolutnie nie wiaze tego z żadnymi cudami 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    dla mnie cudem bylo spotkanie mojego faceta marzen 🙄 moja drugą połóweczke 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    tak naprawdę, jeżli każdy z nas dostrzegałby te wszystkie cuda które się dzieją dookoła to ludzie byliby o wiele szczężliwsi…
    Czy nie uważacie że użmiech mamy, kwiaty od ukochanego, żmiech dziecka, ładna pogoda, kwitnące kwiatki- to wszystko są małe cuda… wystarczy je dostrzec.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    zgadzam się że nasze marzenia te spełnione są wynikiem naszej pracy, cierpliwożci i wyrzeczeń …nie am cudowniejszego uczucia niż osiągnięcie nieosiągalnego zdobycie czego co kiedyż wydawało si enie do zdobycia 🙂 to dla mnie cud!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze Cuda rodzą się w sercu…"

Przewiń na górę