Nasze dzwonki do telefonów

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja mam Beyonce, a kto gra w Waszych telefonach?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja mam simensa i mam tylko podstawowe dzwonki. Nie potrzebuje lepszego. Nie muszę robic zdjęc czy mieć mp3. Ja z telefonu korzystam tylko gdy dzwonię, piszę sms’y i budzik 🙂 nic więcej mi nie potrzebne. 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja tez mam teraz beyonce:) wczesniej mialam smiech malego dzieciaczka jako dzwonek, ale zmienilam telefon na samsunga f300 i od razu mial wgrany utwor irreplaceable z nowej plyty beyonce, ona jest miedzynarodowa twarza tego modelu, wiec to ustawilam jako dzwonek<3

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    a ja mam w zaleznosci od grupy jazzanove, motyw z jakiegos filmu, albo wyginam smialo cialo;)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja mam samsunga i moge miec w nim tylko dzwonki polifoniczne 😕 Nie zamawiam sobie takowych z gazet bo tylko szkoda kasy….Polifoniczne sa do bani, w szczegolnosci przerobki piosenek, wiec mam to co bylo na komie.
    Heh a tak fajnie by bylo miec jakas mp3 😕

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja mam september.. juz od hohoho czasu i jakoż nie chcę zmieniać 😛 przyzwyczaiłam się 😛

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    w moim telefoniku też zbyt dużego wyboru nie mam:P ograniczam sie do dzwonków które juz sa w nim bo mi rozniwe szkoda kasy na sciaganie a niestety podczerwieni ani innnych tam glupotek nie posiada:P u mnie aktualnie jakis walczyk wiejsci leci:) hehehe dzwonek mi wybrala dwuletnia siostrzenica w czasie badania mojego fona i tak zostalo a ja z lenistwa zmienic zapominam:)

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ja tam mam jeden dzwonek od dawna ktory mi sie podoba i nie chce go zmieniac nawet po zmianie komoorki 🙄 Benny Benassi Every Single Day,chociaz poszczegolne osoby w moim tel.maja przypisane inne dzwieki zebym wiedziala od razu kto dzwoni 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    chociaz poszczegolne osoby w moim tel.maja przypisane inne dzwieki zebym wiedziala od razu kto dzwoni 😉

    U mnie osobny sygnal na smsa i dzwonek ma moj chlopak 😉 Zawsze wiem, kiedy cos pisze lub dzwoni 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie przywiązuję wagi do dzwonków w telefonie… 🙄
    Odkąd mam mój obecny telefon,nie zmieniałam dzwonków…na połączenia przychodzące mam jakąż babke spiewającą,a na sms żmiech dziecka.Naprawdę nie jest dla mnie ważne,zeby sobie pożciągać dzwoni a pózniej puszczać je sobie z kumpelami na zmiane… 😕 to obciach totalny 😕

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ja uwielbiam dobra muzyke i ubostwiam Michaela Jacksona, Timberlika i Timbalanda wiec w moim tel gra najnowsza piosenka Timbelanda-”the way are I”

    Ulenia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja zwykle mam glos w telefonie wylaczony 😛 tylko czasami wlaczam dzwiek 😛
    jak jest wlaczony, to w zaleznosci od tego kto dzwoni, mam poustawiane rozne dzwonki 😀 podstawowy dzwonek to „Inertia Creeps” Massiva,
    ale np jak dzwoni ktos z roku to mi gra „Desperado”, a jak moje Kochanie to „Tu me quemas” Carlosa Baute 😀

    Lily_Priscilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja mam „This Love” Maroon 5 🙂

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    hmmm to zależy kto dzwoni…każdy ma „swój” osobisty dzwonek 🙂
    kontakty spoza listy – Puff Daddy „Last night”
    moja psiapsióła-nelly furtado
    marek-timbaland „apologize”

    reszta dzwonków to głównie Timbaland i Nelly Furtado 🙂

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja mam Beyonce – naughty girl
    a sygnał sms to rihanna – push up on me ;D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze dzwonki do telefonów"

Przewiń na górę