Nasze miasto – jego wady i zalety

  • Autor
    Odp.
  • latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    W moim mieżcie dużym plusem pczywiżcie latem jest plaża i nieograniczony dostęp do morza. Duuużym minusem za to jest przeprawa promowa w żrodku miasta. Jest strasznie uciażliwa. Kto był w świnoujżciu to napewno wie o co mi chodzi. Codziennie pływam promem do pracy i z pracy , a zimą jest to mało przyjemne. 😥

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Miasto, nasze miasto, wiernie Ciebie będziem strzeć…….
    w przypadku Latarniczki „morze, nasze morze”

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ja mieszkam w Łodzi 😕 koszmar, betonowa pustynia. Brudno, mało zieleni, wszyscy gdzież „pędzą”
    Kocham kraków i jakoż od roku chodzi mi po głowie dziwna mysl… może kiedyż się przeprowadzę.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    A ja lubie Wawe i lubie w niej mieszkać zresztą mieszkam na jednej z ładniejszych dzielnic wawy – żoliborz – jak to żpiewał Muniek – zielony żoliborz,……….ny żoliborz hihihihi

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja mieszkam na pobrzerzach Poznania na bardzo ładnym osiedlu domków jednorodzinnych.. Uwielbiam ten spokój, latem całe dnie można spędzać na ogrodze… Jest po prostu cudownie 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mieszkam na pobrzerzach Poznania na bardzo ładnym osiedlu domków jednorodzinnych.. Uwielbiam ten spokój, latem całe dnie można spędzać na ogrodze… Jest po prostu cudownie 😀

    Ja nie mam ogrodu ale jak na warszawe to jest spokój i ciesza

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja mieszkam prawie w centrum i podobno na jednej z gorszych dzielnic pod względem bezpieczeństwa. Ale akurat u mnie na osiedlu cisza, spokój do parku 2 kroki – jest cool 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja nie wytrzymałabym centrum. Uczelnie na szczeżcie mam na obrzerzach miasta(i to po tej stronie ktorej mieszkam), tak wiec centrum omijam szerokim łukiem 🙂 męczą mnie spaliny, tłumy.. zawaszcza przed żwiętami 🙁
    na wakacje tez wybieram małe miejscowosci, nie lubie duzych kurortów..

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja w sumie lubie i Warszawę i jeszcze kilka miast w Polsce, tylko te korki – to dla mnie swego rodzaju czyżciec na ziemi….NIE NAWIDZĘ ICH

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    a kto lubi , korki to tragedia i to bez znaczenia czy to Wawa czy Poznań, czy kraków………… 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    albo Łódź 😉

    Ruch uliczny jest koszmarny. Mam to szczescie że na moim osiedlu ruch mały. Nie ma tramwaju nigdzie, do autobusu tez kilka kroków jest więć nie mam najgorzej.

    Co do odpoczynku to w 90% moich wyjazdów zawsze są to małe miejscowożci. Dzwirzyno czy Sarbinowo a w górach to Brenna- to chyba nawet wież nie miasto na zboczu gór. 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja nad morze jeżdże najczęsiej w okolice Rewala, Trzęsacza. Chociaz ostatnio byłam w Łebie, nie powiem bardzo mi sie podobało (bo odkryłam plaże gdzie prawie nikt nie chodzi) 😀 a pieniadze tak tam sie rozsypują 🙁 człowiek nawet nie wie kiedy 😕

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    A wiecie że ja nie miałem urlopu od hmmm 5 albo nawet już 6 lat 😆

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    ILE??? nie mozna sie tak zapracowywac! podziwiam Cie ze tyle wytrzymujesz!!

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ILE??? nie mozna sie tak zapracowywac! podziwiam Cie ze tyle wytrzymujesz!!

    Ale ja to lubie, jak jestem w pracy i mam dużo roboty to wtedy dopiero się czuje jak ryba w wodzie 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze miasto – jego wady i zalety"

Przewiń na górę