Naturalne sposoby na leczenie hemoroidów

  • Autor
    Odp.
  • Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam. Jakie znacie naturalne sposoby na leczenie hemoroidów? Sama obecnie stosuję mażci z apteki. Sa skuteczne, no nie powiem ale nie jestem do końca usatysfakcjonowana ich działaniem. Czy są jakież zioła albo nasiadówki, które miałyby lepsze działanie?

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Zalezy jak duże są te hemoroidy i jak bardzo Cie to drazni. Ja jak kiedys stracilam sporo kilogramow (mialam niedowage) to raz mi wyszly ale bardzo delikatnie. Wybralam się do proktologa i tam poleciła mi pani doktor Procto Vitale. Ogólnie na początku czułam maly dyskomfort ale pdzięki tym ziółkom wszystko zniknelo i od tego czasu juz nigdy nie wrocily .
    \Trzeba również dbać o to aby nie mieć zaparć poniewaz zbytnie parcie równeiż moze powodowac hemoroidy.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A po jakim czasie zaczeły działać? Zaparcia mam ale coraz rzadziej ponieważ jem jedzenie zawierające dużo błonnika poniewaz faktycznie wypróznianie się przy szczelinie odbytu i zapariach jest niesamowicie bolesne 🙁

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie od razu. Nie oczekuj działania natychmiastowego od ziól. Działa to trochę w inny sposób . Niemniej działąnie jeset bardzo dobre, moim zdaniem znacznie lepsze od wielu leków na receptę. Ale juz mniej więcej po dwóch tygodniach czy po miesiącu procto vitale powinnaż odczuwać znaczną poprawę. NO i kochana jak Ci pomoże to nie warto jest przerywac kuracji. Ziółka nie są drogie, tak więc jeżli bedzie to dla Ciebie dobre to warto jest brać je regularnie.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Zamówiłam 🙂 Napiszę z czasem jaki byl efekt 🙂

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja polecam stosowanie czopkow i masci jednoczesnie, dla wzmocnienia efektow.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Naturalne sposoby na leczenie hemoroidów"

Przewiń na górę