Nic do niego nie dociera…

  • Autor
    Odp.
  • emilcia88
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Co robić jesli daje sie kolesiowi oznaki ze sie cos do niego czuje a on po prostu nie chce tego do wiadomosci przyjac ? 🙁

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    On na pewno to zauważa, ale nic do Ciebie nie czuje, więc nie reaguje. Takie rzeczy widać na kilometr.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Do wiadomożci na pewno to przyjął, ale jeżli nie jest Tobą zainteresowany to jak ma zareagowac?

    Lepiej nie powtarzaj mu, że coż do niego czujesz, tylko odpusc sobie.
    Po co masz się ożmieszac?

    Jak już spotkasz takiego, który odwzajemni Twoje uczucia to zobaczysz, chłopak odpowiednio zareaguje. 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nie jest zainteresowany… Zależy też w jaki sposób dajesz mu to do zrozumienia, bo może on poprostu nie rozumie 😛 albo nie chce zrozumieć 🙁

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nic innego na ten temat dodać nie mogę. Facet nie jest zainteresowany i już. A ty lepiej daj sobie spokój z dalszym okazywaniem swoich uczuć, bo możesz się tylko ożmieszyć w jego oczach.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    tez mi sie wydaje ze nie jest najwyrazniej Toba zainteresowany, wiec lepiej odpusc. mlodziutka jeszcze z ciebie dziewczynka, jeszcze nie raz i nie dwa ci sie ktos spodoba;)

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    A jakie dajesz oznaki? Rozpalasz ognisko i wyciętym serduszkiem w ręczniku robisz znaki dymne? 😉

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Współczuję Ci takiej sytuacji, ale chyba trzeba sobie dać z nim spokój, bo po co męczyć się ??? Nie chce to nie. Znajdzie sie taki który będzie za Tobą latać, okazywał względu wobec Ciebie. Więc daj sobie spokój i korzystaj z życia 😀

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    na tym forum się czegoż nauczyłam – do faceta trza lecieć z konkretami 🙂 nie rób podchodów.

    emilcia88
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nom..dzięki..
    no fakt..to raczej sa podchody a nie oznaki:(
    na moje to on tak reaguje bo wie ze mam kogos..

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    To jak masz kogoż, to o co tu chodzi. Moze najpierw skończ jedną sprawę, a dopiero zacznij drugą.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    to może dokończ o co chodzi z tą sytuacją to wtedy będziemy wiedziały jak Ci pomóc 🙂

    twojaczarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Co robić jesli daje sie kolesiowi oznaki ze sie cos do niego czuje a on po prostu nie chce tego do wiadomosci przyjac ? 🙁

    Jak to co zrobić ❓

    DAĆ KOLESIOWI śWIĘTY SPOKÓJ ❗

    .

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    tjaaaaaaaa… bo jesteż Duchem świętym i wiesz lepiej od niego że nie chce przyjąć do wiadomożci, hehe 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Mysle, ze nie ma sie co narzucać. On na pewno to już wie, ale chyba nie jest Toba zainteresowany…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nic do niego nie dociera…"

Przewiń na górę